Çeşitli W10 Modlu ISO deneyimlerim ve Valorant FPS değerleri

• Konuyu başlatan Jukac
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 388
  • Görüntüleme 63B
Bir Atlas OS kullanıcısı olarak gecikme değerlerimi merak ettim ve Latency Mon ile test ettim, sonuç beni şaşırttı açıkçası. FPS konusuna gelirsek eskiden kendi modladığım 1809 LTSC kullanıyordum, onunla CS:GO atölye benchmarkında 370-380 FPS alıyorken Atlas ile 350-360 FPS alıyorum. Ne yazık ki LTSC'nin gecikmesini test etmedim.

@Aspect1 Faceit AC için DEP (Veri yürütme engellemesi) gerekiyor, muhtemelen konudaki çoğu sistemde bunu kaldırmışlardır, Atlas OS'un Faceit sürümü var onda mevcut. Ayrıca minimum hangi sürümü destekliyor bir türlü bulamadım ama AC eski sürümlerde sıkıntı çıkarıyor.

Edit: Ghost Spectra da destekliyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot (1).png
    Screenshot (1).png
    49,6 KB · Görüntüleme: 421
Bir atlas OS kullanıcısı olarak gecikme değerlerimi merak ettim ve latency mon ile test ettim, sonuç beni şaşırttı açıkçası. FPS konusuna gelirsek eskiden kendi modladığım 1809 LTSC kullanıyordum, onunla CS:GO atölye benchmarkında 370-380 FPS alıyorken atlas ile 350-360 FPS alıyorum. Ne yazık ki LTSC'nin gecikmesini test etmedim.

@Aspect1 FACEIT AC için dep (veri yürütme engellemesi) gerekiyor, muhtemelen konudaki çoğu sistemde bunu kaldırmışlardır, atlas OS'un FACEIT sürümü var onda mevcut. Ayrıca minimum hangi sürümü destekliyor bir türlü bulamadım ama AC eski sürümlerde sıkıntı çıkarıyor.

Edit: Ghost spectra da destekliyor.

Atlasos kullandım ama pek hoşuma gitmedi.

Sanırım ghost spectre kuracağım.

Rekos kursam CS:GO icin FACEIT'i kurabiliyor muyum ayrıca Steam'deki tüm oyunları oynayabilirim değil mi?
Faceit için en az 1809 ve birkaç önemli update lazım, RekOS'da açılmaz. Onun dışında Store/UWP istemeyen her oyun açılır.

@Genso Değerler çok iyi. Atlas OS'u ilk sıraya yazdım.
@Aspect1 Neyini beğenmedin, FPS olarak mı?

FACEIT için en az 1809 ve birkaç önemli Update lazım, Rekos'da açılmaz. Onun dışında Store/UWP istemeyen her oyun açılır.

@Genso değerler çok iyi. Atlas OS'u ilk sıraya yazdım.
@Aspect1 neyini beğenmedin, FPS olarak mı?

MSI RX570 4 GB OC kart kullanıyorum oyunlarda nedense biraz FPS düşüşü yaşadım ve mouse yazılımım falan çalışmıyordu.

Bu arada ghost spectre superlite SE 21H2 link alabilir miyim?

Son düzenleme:
@Jukac Beni de şaşırttı, ama Atlas zaten gecikme süresinde iddialı. Ayrıca Game Pass ile Forza Horizon 5 oynanabiliyor, normalde LTSCden memnundum ama Forza yeni sürüm Windows istediği için 2021 LTSC'yi de sevmediğim için Atlas'a bir şans verdim iyi ki denemişim.

Faceit için en az 1809 ve birkaç önemli update lazım, RekOS'da açılmaz. Onun dışında Store/UWP istemeyen her oyun açılır.

@Genso Değerler çok iyi. Atlas OS'u ilk sıraya yazdım.
@Aspect1 Neyini beğenmedin, FPS olarak mı?
AtlasOS un değerlerini gördükten sonra hangi windowsu önerirsiniz? Sadece Valorant oynadığımı belirtmek isterim. Ve AtlasOS u indirmek istediğimde 20H2 ve 1803 seçeneği geliyor ne farkları bilginiz var mı?

Aslında şuan Valorant'ta fazlasıyla FPS alıyorum, daha fazla alsamda hiçbir şey değişmeyecek ama yüksek FPS görünce insan mutlu oluyor 😀
Hocam kaç fps farketti?

Bu arada ghost spectre superlite SE 21H2 link alabilir miyim?
7zip şifre: AIOQWERT12312X
AtlasOS un değerlerini gördükten sonra hangi windowsu önerirsiniz? Sadece Valorant oynadığımı belirtmek isterim. Ve AtlasOS u indirmek istediğimde 20H2 ve 1803 seçeneği geliyor ne farkları bilginiz var mı?
AtlasOS gecikmeler konusunda çok iyi görünüyor, en kısa zamanda deneyeceğim. Ancak Valorant için şu anda en iyisi RekOS.
1657209990395.png

Yeni konular

Geri
Yukarı