[Cevaplandı] 30 Mayıs - 21 Haziran 2015 Cevapsız Konular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuları numaralı yazarsanız süper olur arkadaşlar. Buna göre liste güncellenecek. Güncelleme işleminden sorumlu mod da var. Denetim başlar başlamaz neden böyle bir şey yapmadık hayret ediyorum :confused:

İlk mesajdakilerden (3-5-32-48-57-61-68-77-81-85-93-111) bazıları için karşıdan cevap bekliyorum.

Peki, bazı konular yetim kalmış (konu sahipleri ortada yok)
bunlara çözüm sundum- sunulmuş, ancak karşıdan cevap yok. Bu konular listede öylece süzülecekler mi?

Ayrıca, cevap verdiklerimi not alamadım. Bu sanırım sorun teşkil etmez. :kararsız:

Güncellendi, liste birleştirildi. Eline sağlık.

Peki, bazı konular yetim kalmış (konu sahipleri ortada yok)
bunlara çözüm sundum- sunulmuş, ancak karşıdan cevap yok. Bu konular listede öylece süzülecekler mi?

Ayrıca, cevap verdiklerimi not alamadım. Bu sanırım sorun teşkil etmez. :kararsız:

Cevap verilen konu listeden çıkartılır. Çok önemli konular için mesela ben sağ üstten izle seçeneğini kullanıyorum. Böylece cevap gelince haberim oluyor.

Cevap verilmiş ama listede olan konular da çıkarılmaya devam ediyor. Bunu ben de yapıyorum ama @SypeR bu iş için görevli moderatör şu anda.

550-497-444-414-402(Çözülmüş)-395-360-319-227-220-292-158-146-144-90 idi cevap verdiklerim ama liste birleşince karıştı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı