Çevremde çok fazla zorba insanlar var

Arkadaşlar ben daha az önce dışarı top oynamaya çıktım. Ama bizim mahallede öyle bir zorba grup var ki hani yüzüne baksan, ne bakıyon oğlum gibi laflarla kavga başlatır. Zaten içlerinden biri var ki ben onunla kavga ettim daha 1,2 ay önce. Ben her gün dışarıda top oynarım zaten o zorba diye tabir ettiğim kişiler biraz öte sokakta ama yakında. O zorbalar her gün gelir bizim sokağa biz maç yaparken yapmamıza engel olurlar. Yapma vs. desen kavga çıkartırlar. Onları dövmek istiyorum ancak benim hiç gücüm yok. Çok zayıf ve güçsüz bir insanım ama futbolda iyiyim. Kavgada benden 3 4 yaş küçükler bile beni dövebilir öyle deyim. Hani böyle insanlardan kurtulmak için ne yapmalıyım dışarı çıkmaya korkar oldum.

Bir gün baban ile beraber çık evde ise eğer yine yaparlarsa baban gerekeni yapar zaten korkma böyle tiplerle uğraşılmaz.

Aga artık iyi alıştılar her gün bizim sokağa gelip rahatımızı bozuyolar. Bu arada geldiklerinde arkasında 2-3 kişi oluyorlar. Dövmeye kalksam 3vs1 olur. En yakın zamanda kas yapacağım.

Eğer 2-3 tane çocuk için yapacaksan yapma hiç ama devam edeceksende yüzmeyede başla bir yandan fitness ve yüzme hem çevik hem de büyük olursun onun dışında fitness a falan gerek yok okuldan iri yarı 2-3 tane çocuckla konuş veya arkadaş ol bir gün anlat bunları adamakıllı dövün diğer gün gelemezler zaten.

Hocam hiç bulaşma derim. Benim yaşadığım yerde de böyle tipler var. Toplu gezerler genellikle. Sen bunlara bir şey yapmasan bile olay çıkartmaya çalışırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı