Ceza hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

420_T

Kilopat
Makaleler
2
Konuma cevap yazan @ViooYa ben zaten belirttiğim gibi mesajı rapor ettim, ve sadece mesajı silindi. Ceza yemediğini 3. kişi bilemez yazmışsın, mesajı silindikten hemen sonra uyarı aldıysa bile beklemeden nasıl bana öyle iftiralarla cevap verebiliyor? Demek ki ceza almamış, ben başka Konularda da gördüm kendisini.

Attığım bir ifade yüzünden o iğrenç iftiralara maruz kalıp, cevabımı verince de ceza alan ben oldum. Öylesine mesnetsiz suçlamalarına karşı benim söylediğim söz konusu bile olamaz. Kışkırtıp, birisine iftira atmanın bir cezası yok mu yani? Bir gülücük ifadesi attım diye ateist veya hükümet düşmanı mı oluyorum? Ateistim tamam, kimsenin dini ile dalga geçmedim, ne yani gülücük atınca dalga mı geçmiş oldum? Ayrıca hükümet düşmanı ne alaka? Kusamazsın demiş, hani nerede kusmuşum? Meseleni buraya taşıma demiş? Sor bakalım meseleyi sen mi taşımışsın ben mi? Ayrıca alakası olmayan bir konuya din, siyaset yazıp gidişatını değiştirmek yasak değil mi? Her şeyi deyip cümlesinin sonuna konuyu saptırmak istemiyorum deyince konuyu saptırmış olmuyor mu?

8 Aylık üyeliğime "sen yenisin" tarzı bir yazı ile küçük düşürmeye çalışması da ayrı... @MF mesaj, beğeni kısmını hiç geri getirmemeliydi. Yoksa "1.5" senelik üyeliği olan birisi çıkıp diyecek bir şey bulamayınca "yenisin burada" diyebiliyor.

Bir ifade attım diye 2 Dakikada din ve hükümet düşmanı ilan edildim bu kardeşimiz tarafından. İşlem uygulayan moderatör de bu asılsız cümlelere inandı sanırım.

Normalde bu tarz şeyler umurumda olmaz, 2. bir konu açıp uzatmayacak sizi de sıkmayacaktım. Ama bu arkadaşımız açtığım konuya benim ona yaptığım gibi gülücük ifadesi attı. Ben sormaz mıyım şimdi onun da dediği gibi; "çok mu komik" diye, hani kışkırtıyor ya... Haklıysa da konu açsın olayı, birde ondan okuyalım.

Konu açıp bu sorunları buraya taşımayacaktım, bize ulaşın kısmından yazdım, geri dönüş yapılmadı.

Ayrıca ben o konuyu açtıktan sonra anca silindi o arkadaşın yorumu. Tekrar belirtiyorum onun dediklerinin yanında benim dediğim hiçbir şey. Kim olsa o cümleye cevap verirdi.

İlk konu buydu;

@MF bu konuya açıklık getirir misiniz? Yapılan işlemlerin açıklama zorunluluğu olmadığını biliyorum, yine de bu durum çözülürse içim rahat edecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla bulaşacaksın yani :) 2. kez raporladım. Hakkımda hiç bir şey bilmiyor, ve mesnetsiz konuşuyorsun. İfade atmama bu kadar daraldıysan annene şikayet edebilirsin. ;)
Mesajınız. Kesinlikle uyarıyı hak etmişsiniz. Ayrıca kimsenin uyarı alıp almadığını bilemezsiniz. Sadece moderasyon bilebilir.

@Mikail Fidan bu konuya açıklık getirir misiniz?
Getireyim. Hakaret eden cezasını alır. Gerisi bizi ilgilendirmez. Kimin ceza alıp almadığını da bilemezsiniz. O yüzden bu varsayımlarınız da bizi ilgilendirmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı