Ceza sistemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OyunOyunda

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben foruma ne yazsam neden bana 1 günlük uyarı geliyor? Bu konuyu açtığımda başlığı uygun yazdığım halde forum kendi kafasına göre başlık değişiyor ve 1 günlük uyarı geliyor. En ufak şeyde bile 1 günlük yetkiler alınacaksa ne konu açalım ne bir şey yazalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben foruma ne yazsam neden bana 1 günlük uyarı geliyor ? Bu konuyu açtığımda başlığı uygun yazdığım halde forum kendi kafasına göre başlık değişiyor ve 1 günlük uyarı geliyor.En ufak şeyde bile 1 günlük yetkiler alıncaksa ne konu açalım ne birşey yazalım.
Yazım yanlışından ya da alakasız başlık olduğu için engel konuyor. Ancak çok gereksiz ve saçma bir sistem kimse kusura bakmasın bu konuda. Başlığı yanlış mı yazdın? Düzenleme koyma yetkisini koymamışlar. Hadi yanlış yazdık 1-2 gün engelleyeceğine "Bu konunuzdaki başlığınız içerikle alakalı olmadığı için lütfen düzeltiniz" diye bir uyarı gelse daha mantıklı olurdu. Boşuna insanlar engelleniyor edinmek istediği bilgiye saatler sonra ediniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben burda RAM konusu açmiştim. Konu yanliş yerde diye ban yedim.

Görüşleriniz için teşekkürler. Düzenleme yetkisi ilk 1 saat içinde açık kalıyor mesaj yazdıktan sonra. Kötü emellere alet edenler olduğu için, böyle bir yola başvurduk.

Kurallarımız açık ve nettir. Tekrarlandığı sürece alacağınız ceza süresi katlanacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı