Ceza sürem dolmasına rağmen cezalı görünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AC/DC

Kilopat
Daha fazla  
Ceza sürem dolmasına rağmen cezalı gibi görünüyorum. Sadece üst tarafta ceza sebebi kayboldu ama konu ve mesaj yazamıyordum. Bunun sebebi nedir?

Şuan konu açıp mesaj yazabildiğine göre cezan kalkmış. Ayrıca ceza süren dolduğunda dakikasında ceza kaldırılması biraz zor bunun için otomatik bir sistem yok.

Şuan konu açıp mesaj yazabildiğine göre cezan kalkmış. Ayrıca ceza süren dolduğunda dakikasında ceza kaldırılması biraz zor bunun için otomatik bir sistem yok.
Bir çok forum yazılımı ceza süresi dolduğunda cezayı kendisi otomatik olarak kaldırır. Ama çalışma sistemleri windows'un zamanlaması gibidir. Yani anında kalkmaz her 5 dakikada bir o görev çalışır cezası dolanların cezasını kaldırır. Bunun sebebi ise her saniye kontrol ederek sunucuya yük yapmamaktır.

Forum içerisinde çalışan programlar, belirli aralıklar ile dönüşüm yapıyor diye biliyorum. Bu yüzden birkaç dakikalık gecikme yaşanabilir. 1 gün boyunca bekleyebilen, birkaç dakika daha bekleyebilir değil mi? Uzun bir süre geçmiyor zaten.

1 saate yakın bu şekilde oldu.

Ceza sistemi kişiye göre çalışmıyor maalesef. Saatte veya yarım saatte bir çalışarak ceza süresi bitenlerin cezasını kaldırıyor. Bu yüzden öyle görünüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı