Cezalı olduğumuz halde kendi konumuza yazabilelim

Sizce dediğim gibi bir sistem gelsin mi

• Oy verenlerin toplamı
    159
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Niye veremeyesin? Uyarı atınca içiniz yağları mı eriyor?
Yani hala keyiften ceza verdiğimizi düşünüyorsunuz :D Bir insan, bir moderatöre 5 dakika boyunca ecel terleri döktürüyorsa kusura bakmayın ama soft değil, gayet normal bir ceza almayı hak ediyor. Bir cümlenin sonuna nokta koymak ya da gerektiği zaman virgül kullanmak bu kadar zor olmamalı.
Gelmemeli bence. Bize buradan kolay gözükebilir ama orada işlerin çok daha farklı olduğuna eminim.

Şu an aktif 900 kişi var. Bunların sadece 30 tanesi bile konusunda yazım hatası yapsa bir ton uğraş. Üstelik bu adam konunun devamında yazım hatası yaptı mı diye takip edildiğini düşünsenize. Zaten bazı zamanlarda konuların onaylanması 40 dakikayı buluyor, birkaç moderatör bunun takibini yapamaz. Yapsa bile 10-20 dakika içinde onaylanan konulara veda edin.

Sadece konu onayı da değil, gelen raporlar da cevapsız kalabilir. Bu insanların da özel hayatı var.
Bu kullanıcıyı örnek vereyim.

Dayı, yazım yanlışı yapmak suç mu yahu?
Normal yaşantında konuşurken veya özel konuşmalarda anlatım bozuklukları veya yazım yanlışlarına cidden dikkat ediyor musun?
Bu cümleler düz cevap değil yanlış olanı doğruya çevirme çabaları.
Türkçe öğretmeni gibi kesilmeniz zoruma gidiyor sadece. Bahane de değil. Düz cevaplar veriyorum size.
Türkçeyi iyi bilmek için Türkçe öğretmeni olmamıza gerek yok.

Uyarı atmak kendini yüceltmek değildir, ben uyarı atınca benim cebime giren bir şey olmuyor. Üyeyi biraz daha dikkatli olması için kısıtlandırmak bu sadece.

Dayı, 5 dakika uğraştım ceza atmadan geçemem diyorsun. O cezadan sonra hatasını tekrarlayamaz ama 1 saat cezanın geri alınmadığı gerçeğini değiştirmiyor. Sadece biraz gevşetilmeli. Bu cezalı etiketi geldiğinden beridir cezalı insanları görüyorum. Neden bu kadar üye kısıtlanıyor diye üzülüyorum cidden.

Diğer forumlardaki manzarayı görüyorsunuzdur umarım? Biz de o manzaraya gelmemek için çabalıyoruz.

Dayı sıkı yönetimle elde edersiniz ama biraz gevşetilmeli diyorum. Tabii ne haddime diyebileyim.

Yani hala keyiften ceza verdiğimizi düşünüyorsunuz :D Bir insan, bir moderatöre 5 dakika boyunca ecel terleri döktürüyorsa kusura bakmayın ama soft değil, gayet normal bir ceza almayı hak ediyor. Bir cümlenin sonuna nokta koymak ya da gerektiği zaman virgül kullanmak bu kadar zor olmamalı.

Evet, keyif aldığınızı reddetmeyin bence. İçiniz yağları eriyordur eminim. Bakın, siz de kabul ettiniz. 5 dakika uğraştırdın, al sana ceza.

Bu cümleler düz cevap değil yanlış olanı doğruya çevirme çabaları.

Suç olmadığını Emir hocam da söyledi. Çarpıtmayın.

Konu kilit mi olsa ne?
Bu konu belliki çözüme ulaşmayacak, @AJFA ve @Blacksidemre hocam ufak çatışmalara girmeden.

Evet, keyif aldığınızı reddetmeyin bence. İçiniz yağları eriyordur eminim. Bakın, siz de kabul ettiniz. 5 dakika uğraştırdın, al sana ceza.
Böylesine büyük bir yerde bir konuya 5 dakika uğraşmak siz ne demek biliyor musunuz? Bilmiyorsunuz. Bunun ne demek olduğunu bilen biri böyle bir cümle kurmazdı çünkü. Benim içimin yağlarının eridiği tek olay bir üyenin düzgünce kendisini ifade ederek konu açmayı başarabilmesidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı