Cezalar Azaldı Galiba

• Konuyu başlatan Simo Hayha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba yeni kayıt oldum. Adminler herkesin dediği gibi "insafsız" mı burada.
İnsafsız bile olsalar bazı insanlara Türkçe'yi doğru kullanmayı öğretiyorlar. Adam "g" yerine "q", "v" yerine "w", "evet" yerine "ewt" yazıyor. Şimdi söyle bakalım hangisi Türkçe? :) Technopat Sosyal sayesinde artık konuşmam bile düzeldi :) İsmini vermek istemiyorum ama diğer forumlara bakarsan kaliteyi görürsün ;)

Daha önce çok forumda bulundum. Düzen olarak en iyi forum burası. Diğerleri virüslü siteler gibi her yer reklam olmuş. Burada reklamlar bile düzenli. Böyle düzenli sitede Türkçe' ye uymak gerekir zaten. Kesinlikle insaflılar aslında. Bende şikayetçiydim ama sonra anladım. Bayağı bir yazım hatam varmış. Ama artık düzeldi yöneticiler sayesinde. Türkçe öğretmenlerim bu kadar disiplinli değildi cidden. :D

Exotic size mail gönderdim aldınız mı?

Ben konu dışında bölümünde konu dışı konuştuğum için ceza yedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Exotic size mail gönderdim aldınız mı?
Sana geri döndüm hala cevap atmadın. Bu arada konuyla alakası olmayan bir konuşma yapıyoruz, gmail den bana mesaj atarsanız daha iyi olur. Aksi takdirde bende ceza alacağım.

Cezalar azalmadı bence de yalnız yapılan hatalardan dolayı direk ceza kesmek yerine 3 hata da 1 ceza kesseler yada buna benzer bir şey bulsalar daha iyi olmaz mı? Bazen konuyu tam açıyorum, derdimi anlatıyor gelecek yanıtlara göre sorunu çözdüysem yada hata devam ediyorsa cevap yazacak oluyorum, foruma bir giriyorum 1 günlük almışım cezayı.:oops:

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı