Galiba dolandırıldık

Burada uyarabilmek önemli değil açık konuşmak gerekirse. O gün ilgi çekici bir yatırım olarak gelmiştir ailene ve projeye dair vaatlere inanmışlardır. Her şeyi geçtim, senin geleceğinde harcamalık bir yatırım yapmak istemişlerdir. Bu yüzden onları suçlayamazsın. Çünkü termal binalara yatırım, eğer proje tamamlanırsa getirisi olan şeylerdir. Elden çıkartmak istediğinizde rahat çıkartırsınız çünkü müşterisi çoktur. Genellikle aşırı olmasa da düzenli para getirir çünkü düzenli olarak gelen bir sürü müşterisi vardır, gibi gibi...

Annenin uğraşmak istememesi ise, eğer proje zaten başarısız olmuşsa yaptıran firma iflas bayrağını çekmiş demektir. İflas eden firmadan ise zırnık alamazsınız zaten bloke olduğu için banka hesapları. Harcadığınız zaman, para ve yaşama sevincinizden olursunuz. 😊

Burada uyarabilmek önemli değil açık konuşmak gerekirse. O gün ilgi çekici bir yatırım olarak gelmiştir ailene ve projeye dair vaatlere inanmışlardır. Her şeyi geçtim, senin geleceğinde harcamalık bir yatırım yapmak istemişlerdir. Bu yüzden onları suçlayamazsın. Çünkü termal binalara yatırım, eğer proje tamamlanırsa getirisi olan şeylerdir. Elden çıkartmak istediğinizde rahat çıkartırsınız çünkü müşterisi çoktur. Genellikle aşırı olmasa da düzenli para getirir çünkü düzenli olarak gelen bir sürümüşterisi vardır, gibi gibi...

Annenin uğraşmak istememesi ise, eğer proje zaten başarısız olmuşsa yaptıran firma iflas bayrağını çekmiş demektir. İflas eden firmadan ise zırnık alamazsınız zaten bloke olduğu için banka hesapları. Harcadığınız zaman, para ve yaşama sevincinizden olursunuz. 😊

İnternette araştırdım "otel kapalı" yazıyordu orada anladım.
Sen dua et. Onun 4 5 kati falan patladı bize.

Ah be hocam kader bize hiç gülmeyecek galiba :(

Burada uyarabilmek önemli değil açık konuşmak gerekirse. O gün ilgi çekici bir yatırım olarak gelmiştir ailene ve projeye dair vaatlere inanmışlardır. Her şeyi geçtim, senin geleceğinde harcamalık bir yatırım yapmak istemişlerdir. Bu yüzden onları suçlayamazsın. Çünkü termal binalara yatırım, eğer proje tamamlanırsa getirisi olan şeylerdir. Elden çıkartmak istediğinizde rahat çıkartırsınız çünkü müşterisi çoktur. Genellikle aşırı olmasa da düzenli para getirir çünkü düzenli olarak gelen bir sürümüşterisi vardır, gibi gibi...

Hocam haberlerede çıktı 100 milyon TL harcandı diye şimdi bakıyoruzda temeli var ancak.

Sen dua et. Onun 4 5 kati falan patladı bize.

Simdi millet sormadan diyeyim.
Cok bilinen bir firma vardi sektörde, bunlar batmış. Son siparişi biz verdik onlara. Bunlarda bizi bir guzel okşadı diyelim artık. Bize sertifikasız mal yollayinca diger tum işlerde battı. Dolayli yoldan hepsi elimizde patladı.

Hocam haberlere de çıktı 100 milyon TL harcandı diye, şimdi bakıyoruz da temeli var ancak.
Hocam az önce arattım ve haklarında bir sürü şikayet okudum. Yalnızca orası için değil, diğer termallerini de kurarken bu tür sahtekarlıkları yapmış bir şirketlermiş. Geçmiş olsun, umarım paranızı geri alabilirsiniz.

Görsel:
1615842092546.png

1615842123022.png

1615842238042.png

1615842466575.png

Olan:
1615844284351.png

Ve daha niceleri. Ev alırken de çokça oluyor. Hatta bizim ilçede bile olmuş. Bir konut projesinde evin alıcıları için ne kadar iyi görünen özellik varsa müteahhit hepsini uydurmuş. Sonra projeden geriye temel çukuru kalmış. Bir metre derinlikte dikdörtgen bir alanda çukur. Beton bile yokmuş.

Yazık insancıklara.

Geri
Yukarı