Cezalı tagı geldi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben helal olsun diyorum. O konuda Recep Baltaş cevap yazdıktan sonra ilk 5 dakika içerisinde özellik eklendi.

Daha 1 saate kalmadan "...bana şunu yapan üyenin profiline bakabilirsiniz" diyerekten suistimal edilmeye başlanmış.

Bravo, böyle devam edin.

Etiketin önceden kaldırılma nedeni zaten bu tip durumlara sebebiyet vermesiydi. Böyle yapmaya devam ederseniz çok da kalıcı olmayacak bu karar.

Demek istediğim nokta tam da buraya çıkıyor. Kişiyi küçük düşürme, rencide etme ve toplumdan dışlama anlamına gelir demiştim ve gülenler olmuştu. O gülenleri göreceğim ben. Üyenin biri ceza almışsa, almıştır ama bunu rozet ile belirtmenin bir anlamı var mı?..

Demek istediğim nokta tam da buraya çıkıyor. Kişiyi küçük düşürme, rencide etme ve toplumdan dışlama anlamına gelir demiştim ve gülenler olmuştu. O günleri göreceğim ben, nasıl oluyormuş. Üyenin biri ceza almışsa, almıştır ama bunu rozet ile belirtmenin bir anlamı var mı?..
Düşün bir konu açılıyor. Sen konuyu anlamak için bir soru soruyorsun. Ama adam ceza yemiş. Sen adamın boşu boşuna cevap yazmasını beklememiş oluyorsun. Hem sorarlarsa ceza yiyecekler. Bu yüzden kişiyi aşağılamayacaklar. @Noldryrruss.
1621333197509.png

Çok da güzel durmuyor bence. Siyah teması için çok kırmızı.

Olsun. Sen doğru bildiğin çözümü yazarsan, adam onu deneyecektir. Olur yada olmaz. Kardeş, bunun da tartışmasını yapmayalım burada. Her şekilde böyle bir şeye gerek yoktu.
Bazı kişiler adam konuyu açmış gitmiş diyor. Bu yüzden konuyu troll zannediyorlar. Konuya troll yazınca da konu sahibi yine aşağılanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı