Cezalı tagı geldi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bu cezalı tagi olayında bir noktada karşıyım. Çünkü bir uyarı aldığında ve cezalı tagi aldığında insan kendini kötü hissediyor. Normalde burada olmasa bile söyleyeyim: İnsan cezalı tagi alan birisiyle dalga geçince "Neden ben?" diyor. O noktada karşıyım.

Çok gereksiz olmuş bence.
Hocam bence çok gerekli. Çünkü adam konu açıyor sonra da uyarı alıyor 1-2 gün. İnsanlarda merak edip konuya: ''Yaşıyor musun, hayatta mısın?'' gibi cümleler ile çok fazla mesaj kalabalığı yapıyor. En azından insanlar merak etmeyecek.

Bu da kaldırılır yakında, umarım yani.

Ben bu cezalı tagi olayında bir noktada karşıyım. Çünkü bir uyarı aldığında ve cezalı tagi aldığında insan kendini kötü hissediyor. Normalde burada olmasa bile söyleyeyim: İnsan cezalı tagi alan birisiyle dalga geçince "Neden ben?" diyor. O noktada karşıyım.
Bu gibi durumlarda o arkadaşta ceza yiyecek. Dalga geçmeyip çocuk gibi davranmayı bırakana kadar herkes ceza yiyecek.

Belki profilden kendin için kapatma ayarı koyabilirler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı