CFMoto 450SR nasıldır?

Oğuzhan18

Hectopat
Arkadaşlar elimde 2 tane scooter var. Birisi Yamaha Tech Max 250CC, diğeri 150 CC Arora Beatrix. Yamaha Tech Max'ı satıp CFMOTO 450 sr geçmek istiyorum. Kullanan var mı? Fazla km yapmış olan var mı? Teşekkürler.
Bir de 1600 km Yamaha tech Max 2021 kaça satabilirim? Alıcı çıkar mı? Teşekkürler.

450 SR'ı bir saat kadar kullandım. Yaklaşık 100 KM yol yaptım otoban ve viraj dahil olarak. Tech Max'i satıp 450 SR'a geçmeniz, kibar bir tabirle iyiden kötüye geçmeniz diyebilirim. Asla önermem. TM'deki rahatlığı ve kıvraklığı bulamazsınız. Ayrıca biri Japon birisi Çin... 450 SR artık parçaları piyasada bulunmayacak kadar yaşlı bir motor haline geldiğinde siz Tech Max'de daha kayış bile değiştirmemiş olursunuz. Hız açısından bir şey diyemem ama kesinlike önermem.

Yamaha tech Max 2021 kaça satabilirim?
Temizse ve KM çok yüksek değilse 300-310 civarı tok fiyatınız olabilir. 280 civarına şıp diye gider.

Yabancı forumlarda göz gezdirenler görüyor ki 450SR yüksek kilometrelere ulaştığında çok fazla sorun çıkartıyor, ayrıca parça bulmak da zor. 1 aydır Çinli motoruma hava filtresi bulamıyorum.

Alacaksanız aynı fiyata Duke 390, R25 veya az daha ekleyip Aprilia RS 457 alın.

450 Sr'ı bir saat kadar kullandım. Yaklaşık 100 km yol yaptım otoban ve viraj dahil olarak. Tech Max'i satıp 450 Sr'a geçmeniz, kibar bir tabirle iyiden kötüye geçmeniz diyebilirim. Asla önermem. Tm'deki rahatlığı ve kıvraklığı bulamazsınız. Ayrıca biri Japon birisi Çin... 450 sr artık parçaları piyasada bulunmayacak kadar yaşlı bir motor haline geldiğinde siz tech Max'de daha kayış bile değiştirmemiş olursunuz. Hız açısından bir şey diyemem ama kesinlike önermem.

Temizse ve km çok yüksek değilse 300-310 civarı tok fiyatınız olabilir. 280 civarına şıp diye gider.

Anladım hocam benim düşüncem sadece schooterden raccing tarzı ve benim motorda fiyatı neredeyse kafa kafa yaklaştığı için elden çıkarırsam geçebilirim gibi düşündüm ama motor dediğiniz gibi Çin malı bir şey olsa yandık. Demek. Motorum 1600km ve temiz hocam.

Yabancı forumlarda göz gezdirenler görüyor ki 450sr yüksek kilometrelere ulaştığında çok fazla sorun çıkartıyor, ayrıca parça bulmak da zor. 1 aydır Çinli motoruma hava filtresi bulamıyorum.

Alacaksanız aynı fiyata Duke 390, R25 veya az daha ekleyip Aprilia RS 457 alın.

Anladım benim schoter de neredeyse kafa kafa yaklaşıyor fiyat olarak 450 sr yakın gibi piyasada o yüzden raccing geçersem 0. motor olduğu için ve CC yüksek olduğu için 450 sr gözüme çarpmıştı sadece.

Anladım hocam benim düşüncem sadece schooterden raccing tarzı ve benim motorda fiyatı neredeyse kafa kafa yaklaştığı için elden çıkarırsam geçebilirim gibi düşündüm ama motor dediğiniz gibi Çin malı bir şey olsa yandık. Demek. Motorum 1600km ve temiz hocam.

Anladım benim schoter de neredeyse yat olarak 450 sr yakın gibi piyasada o yüzden raccing geçersem 0. motor olduğu için ve CC yüksek olduğu için 450 sr gözüme çarpmıştı sadece.
Bence Aprilia RS 457 şahane bir motor. Gittiğim fuarda tanıtıldı 359 bin TL fiyata sahip. 49 beygir güç üretebiliyor ve 230KM hıza ulaşabiliyor bence fiyatı da çok iyi çünkü bu paraya İtalyan alıp üstüne bir de Çinliler ile aynı hızlara gelen motor alıyorsun.

Bence Aprilia RS 457 şahane bir motor. Gittiğim fuarda tanıtıldı 359 bin TL fiyata sahip. 49 beygir güç üretebiliyor ve 230km hıza ulaşabiliyor bence fiyatı da çok iyi çünkü bu paraya İtalyan alıp üstüne bir de çinliler ile aynı hızlara gelen motor alıyorsun.

Tamamdır biraz araştıracağım bakınacağım dediğiniz motor hoşuma gitti peki a sınıfı ehliyet sınavında kaç CC motor kullandırıyorlar acaba?

@Oğuzhan18 20 dakika 450 sr ile yol gideceğime 2 saat tech Max ile yol giderim. Daha iyi. CC'ye takılmayın hocam. Yani ben illa racing kullanacağım diyorsanız RS200 alın. Biraz daha para veririm derseniz R25 alın. Daha da fazla veririm derseniz.

:)

Yamaha'ya lafım yok sadece raccing dediğim gibi bir düşünceye vardım şu an iş yerindeyim öyle dalıyoruz bazen hayellere🤣

Tamamdır biraz araştıracağım bakınacağım dediğiniz motor hoşuma gitti peki a sınıfı ehliyet sınavında kaç CC motor kullandırıyorlar acaba?

Yamaha'ya lafım yok sadece raccing dediğim gibi bir düşünceye vardım şu an iş yerindeyim öyle dalıyoruz bazen hayellere🤣
Herhalde değişiyordur ama ben İnstagram'da motor kanalının MT-7 dediğini biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı