CGNAT modem arayüzüne uzaktan erişim

Güvenlik ile daha alakalı olan bu konuyu gözler güvenlik bölümünde görmek isterdi.

Ben de merak ettim :)

@Murat5038

Zararlı yazılımlar da etkileyebilir. Farklı durumda olabilir konunuzu bilmiyorum. Sorun devam ediyorsa kontrol ederiz.
Hayır şuan sorun devam etmiyor geçen günlerde gizli sekmeden Zyxel arayüzüne girmeye çalıştığımda ‘’a user exist’’ hatasu aldım.Modemi aç kapa yapınca düzeldi fakat nedeninş merak ediyorum yani neden öyle bir hata aldım.

Modemi aç kapa yapınca düzeldi fakat nedeninş merak ediyorum yani neden öyle bir hata aldım.
Dediğim gibi zararlı olabilir, çok fazla gir çık yaptıysan olabilir, farklı cihazdan da bağlıysan olabilir, firmware hatası olabilir saymakla bitmez sorunlar :)

Dediğim gibi zararlı olabilir, çok fazla gir çık yaptıysan olabilir, farklı cihazdan da bağlıysan olabilir, firmware hatası olabilir saymakla bitmez sorunlar :)
Zararlıya ihtimal vermiyorum pek kaspersky kullanıyorum bilgisayarımda zannetmiyorum yani.
Bir de hatayı aldığım zaman telefondan gidiyordum.Belki işinize yarar :)
@Murat5038 abi tekrar emin olmak için soruyorum yani başkası uzaktan benim arayüzüme giremez değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı