Chamber çok eğlenceliydi

Ghost Of Batman

Hectopat
Daha fazla  
Evet. Neden eğlenceliydi dedim çünkü çok büyük nerfler geldi. Oynamayı en sevdiğim karakterlerden biriydi. Tamam biraz fazla güçlüydü ama çok fazla nerf geldi bana göre. Özellikle sniperına gelen nerf bence çok gereksizdi. Sizce gelen güncelleme nasıldı?

Uzun zamandır oynamıyorum ama oyunun böyle tuhaf bir tarafı var niyeyse. Madem bir karakter getiriyorsunuz, güç dengesini iyice kontrol ederek getirsenize. Ben bıraktığım zamanlarda da Jett'in içinden geçmişlerdi, sonra ne oldu bilmiyorum.

Evet. Neden eğlenceliydi dedim çünkü çok büyük nerfler geldi. Oynamayı en sevdiğim karakterlerden biriydi. Tamam biraz fazla güçlüydü ama çok fazla nerf geldi bana göre. Özellikle sniperına gelen nerf bence çok gereksizdi. Sizce gelen güncelleme nasıldı?

Alan küçültme vb yerine su ışınlanmasina süre koysalar güzel olur mesela elini şıklattıgı zaman atiyorum 1 saniye sonra isinlanmasi lazım aynı yoru gibi yoksa diğer türlü can sıkıyor

Hocam ne olursa olsun bana göre en iyisi Brimstone :D

Yeni konular

Geri
Yukarı