ChatGPT güvenilir mi?

A'dan z'ye tüm kişisel verilerin 13-14 yaşındaki çocukların ellerinde dolaşıyor. Telefon numarası mı rahatsız etti? Bot hesap açılmasın diye bir önlem telefon numarası.
Hahahhaha. Vallahi ben bu insanların “bilinçli vatandaşım ben” takıntısına anlam veremiyorum. T.C numaramızın dolaşmadığı yer yok, muhtemelen deep webe girsem kendim hakkımda yeni şeyler öğreneceğim belki de ama arkadaş arkasında hangi ülkenin olduğuna kadar sorguluyor 😀

A'dan Z'ye tüm kişisel verilerin 13-14 yaşındaki çocukların ellerinde dolaşıyor. Telefon numarası mı rahatsız etti? Bot hesap açılmasın diye bir önlem telefon numarası.

Hesap açmak ne için? Veri toplamak için olabilir mi diyeceğimde aynı firmanın (OpenAI) resim robotu DALL-E içinde telefon numarası ve hesap lazım. Resim sonuçları için nasıl daha iyi veri toplayabilir? Hem neden bot hesap açsınlar ki para ve enerji kaybından başka bir şey olmaz bence.

Hahahhaha. Vallahi ben bu insanların “bilinçli vatandaşım ben” takıntısına anlam veremiyorum. T.C numaramızın dolaşmadığı yer yok, muhtemelen deep webe girsem kendim hakkımda yeni şeyler öğreneceğim belki de ama arkadaş arkasında hangi ülkenin olduğuna kadar sorguluyor 😀
T.C.'den bahsetmiyorum ben, o hiçbir işe yaramıyor zaten. İkametgahı, aile üyeleri, mal varlığı, tapuları gibi şeylerden bahsediyorum.

Verilerin zaten ortalıkta diye her önüne gelen uygulamayı indirsene o zaman.

Arkasındaki ülkeyi sorma sebebimse Çin olup olmadığı. Çin yapımı çoğu uygulama hatta oyunlar Çin için veri topluyor. Ben Çine data vermek istemiyorum kardeşim. Çok isteyen varsa gitsin tiktok indirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı