ChatGPT ile kitap hazırlayıp satmak mümkün mü?

ChatGPT'nin yazısının ve üslubunun basit bir şekilde anlaşılabileceğini düşünüyorum ve varsayalım ki ChatGPT'ye bir kitap yazdırdınız. Ciddi manada düzenlemeniz gerekir. Üstteki arkadaşın belirttiği gibi de herkes yazar oluyor, yazarlık basit bir meslek değil. Gerçekten bu işe gönül vermiş biriyseniz, kitap yazmanızı tavsiye ederim.

İyi akşamlar. ChatGPT ile kitap hazırlayıp satanlar var mı? Anlaşılıyor mu?

Diğer forumlarda sorduğumda tutmaz anlaşılır gibi cevap alıyorum, o yüzden sordum.

İnternette büyük ihtimalle dolaşan bu tarz motivasyon videolarından birine denk geldin :D Bu yolla para kazanamazsın, boş şeylerle uğraşmak yerine kendini geliştirmeni öneririm.

İyi akşamlar. ChatGPT ile kitap hazırlayıp satanlar var mı? Anlaşılıyor mu?

Diğer forumlarda sorduğumda tutmaz anlaşılır gibi cevap alıyorum, o yüzden sordum.
Vergisini vermeyi unutma ha, Yaparsınız ama bir yazar kalitesinde olmaz.

Belki ders kitapları için ufak tefek açıklamalar vs. yaptırtılabilir(tabii aşırı derecede düzenlemek şartıyla) ama bahsettiğiniz edebi bir eserse zaten ipini koparan bir şekilde yazar olup kitap yazıyor.
Eser değil. Örneğin İkna etme taktikleri: 7 Anahtar gibi bu tarz başlıklar.

ChatGPT'nin yazısının ve üslubunun basit bir şekilde anlaşılabileceğini düşünüyorum ve varsayalım ki ChatGPT'ye bir kitap yazdırdınız. Ciddi manada düzenlemeniz gerekir. Üstteki arkadaşın belirttiği gibi de herkes yazar oluyor, yazarlık basit bir meslek değil. Gerçekten bu işe gönül vermiş biriyseniz, kitap yazmanızı tavsiye ederim.
Kendimi hangi konuda geliştirebilirim hocam?

Yazılım diyorsan PHP öğreniyorum aslında HTML CSS bilgim zaten var ama inan Fiverr gibi yerlerde hiç yazan da olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı