ChatGPT Plus aboneliği iptal olmuyor

EverestMallory

Femtopat
Daha fazla  
Selam öncelikle. 26 Nisan tarihinde almış olduğum ChatGPT Plus aboneliği, ilk resimde gördüğünüz gibi iade etme hakkım bulunuyor. Satın aldıktan ilk 20 dakika sonra iademi istememe rağmen geri dönüş bile yapmadılar. Şimdi ben paramı nasıl geri alabilirim? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1682872148625.png
    1682872148625.png
    21,7 KB · Görüntüleme: 170
  • 1682872349099.png
    1682872349099.png
    49 KB · Görüntüleme: 155
Merhaba hocam, geri dönüş aldınız mı veya iptal edebildiniz mi? Ben sitede denildiği şekilde deniyorum ama iptal etmekle ilgili herhangi bir seçenek çıkmıyor. Bir türlü iptal edemedim. Siz yaptıysanız nasıl olduğunu söylerseniz çok memnun olurum.

Son düzenleme:
Merhaba hocam, geri dönüş aldınız mı veya iptal edebildiniz mi? Ben sitede denildiği şekilde deniyorum ama iptal etmekle ilgili herhangi bir seçenek çıkmıyor. Bir türlü iptal edemedim. Siz yaptıysanız nasıl olduğunu söylerseniz çok memnun olurum.
Merhabalar. Chatgpt'yi 23 nisan tarihinde satın aldım. 26 nisandan beridir iadeyi almaya çalışıyorum. Site ise sürekli ticket atıp duruyorum, geri dönüş bile yapmıyorlar. Normalde 14 gün içerisinde iademi almam gerekirdi. Tüketici haklarına başvurmaya gitmeyi planlıyorum.

İade alabilmiş herhangi biri varsa, yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar. Chatgpt'yi 23 nisan tarihinde satın aldım. 26 nisandan beridir iadeyi almaya çalışıyorum. Site ise sürekli ticket atıp duruyorum, geri dönüş bile yapmıyorlar. Normalde 14 gün içerisinde iademi almam gerekirdi. Tüketici haklarına başvurmaya gitmeyi planlıyorum.

İade alabilmiş herhangi biri varsa, yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam ben de iadeyi alamadım. Tek isteğim artık aboneliği iptal ettirmek oldu çok uğraştım. En son hesabı komple sildim. Şuan için oldu gibi ama umarım ilerleyen zamanlarda karşıma çıkmaz sıkıntı olarak.

-GÜNCELLEME-
23 nisan tarihinde almış olduğum ChatGPT aboneliği ile beraber, 26 nisan tarihinde iadesini talep ettiğim, neredeyse her gün mail attığım,Attığım 12 mail ve onca ticketten sonra bana geri atılan 12 mail ile beraber, 12 mayıs tarihinde iademi almış bulunmaktayım. İademi almama rağmen Chatgpt Plus üyeliğim devam etmektedir.

-GÜNCELLEME-
23 nisan tarihinde almış olduğum ChatGPT aboneliği ile beraber, 26 nisan tarihinde iadesini talep ettiğim, neredeyse her gün mail attığım,Attığım 12 mail ve onca ticketten sonra bana geri atılan 12 mail ile beraber, 12 mayıs tarihinde iademi almış bulunmaktayım. İademi almama rağmen Chatgpt Plus üyeliğim devam etmektedir.

İptal talebini nasıl yapıyoruz

Yeni konular

Geri
Yukarı