ChatGPT yavaşladı mı?

Recondra

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL Core i7-13700KF İşlemci
MSI MAG Z790 Tomahawk WIFI Anakart
MSI MAG M360 360mm Sıvı Soğutucu
MSI GeForce RTX 4070 GAMING X SLIM 12G Ekran Kartı
SAMSUNG 1TB 980 PRO NVMe M.2 (7000/5000) SSD
CRUCIAL 32GB (2x16GB) Pro DDR5 5600MHz CL46 RAM
ZALMAN Z10 PLUS MESH ATX Kasa
ZALMAN TerraMax 850W 80+ Gold PSU
Meslek
Öğrenci
Dünden beri ChatGPT'ye sorduğum soruyu aşırı yavaş cevaplıyor. Daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım. Acaba bende mi sorun var? Aynı sorunu yaşayan varsa belirtirse mutlu olurum. Tarayıcım Opera GX.

Muhtemelen internetinde sıkıntı vardır. Ben denedim hala aynı hızında yani hızlı. Belki sen denediğin zaman chat GPT'nin sunucularında kısa bir arıza olmuştur o yüzden böyle bir şey olmuş olabilir tekrar deneyebilirsin.

Muhtemelen internetinde sıkıntı vardır. Ben denedim hala aynı hızında yani hızlı. Belki sen denediğin zaman chat GPT'nin sunucularında kısa bir arıza olmuştur o yüzden böyle bir şey olmuş olabilir tekrar deneyebilirsin.
Dünküne göre bir tık daha hızlanmış fakat eskisi kadar hızlı değil şuan bende. ChatGPT dışındaki her şey hızlı çalışmakta.

Dünküne göre bir tık daha hızlanmış fakat eskisi kadar hızlı değil şuan bende. ChatGPT dışındaki her şey hızlı çalışmakta.
İzlediğim bir videoda Plus aboneliği bulunan bir YouTuber bunun olduğunu söylemişti.
Muhtemelen yoğunluktan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tarayıcı değiştirmeyi denediniz mi bende de herhangi bir sorun yok.
Evet. Edge tarayıcısınıda kullandım fakat hız aynı. Normalde Merhaba yazsam 2-3 saniyede cevap verirdi ama şuan 6 saniye ve daha fazla sürüyor.

Geri
Yukarı