Cheat Engine ile birlikte inen uygulamalar sıkıntı çıkarır mı?

Şu anda PC de herhangi anormallik gözükmüyor. Kaspersky sonucu temiz çıktı Malwarebytes şu anda gerekli olmaz şu anda diye düşünüyorum.

Hocam Cheat Engine programını kendi sitesinden indirdiyseniz herhangi bir sorun olmaz bende kullanıyorum. Program diğer programlar üzerinde değişim yapabileceği için anti virüsler otomatik olarak virüs olarak algılar. Benim bahsettiğim onunla beraber kurduğunuz yazılımlarla ilgili.

ETS 2 de hile yapmak için Cheat Engine indirdim. Fakat kurarken yanında inecek uygulamaları onaylamışım yanlışlıkla yanında McAfee Razer axon ve benzeri uygulamalar indi. Cheat Engine ile işim bitince uygulamaları da onları da Denetim Masası'ndan sildim. Sorum şu sizce herhangi bir virüs bulaşması söz konusu olur mu? Orijinal sitesinden indirdim.

Bende driver kurarken istememe rağmen 'driver pack solution' adlı uygulama zorla kurmuştu. Chrone X-Firefox gibi saçma uygulamalar vardı. Silmeme rağmen dosyaları kalmıştı. Bir gün PC'yi açtığımda ekranda CMD açıldı ve press any button for confirm in 5.. Gibi bir yazı çıktı bende format atttım :D

Hocam Cheat Engine programını kendi sitesinden indirdiyseniz herhangi bir sorun olmaz bende kullanıyorum. Program diğer programlar üzerinde değişim yapabileceği için anti virüsler otomatik olarak virüs olarak algılar. Benim bahsettiğim onunla beraber kurduğunuz yazılımlarla ilgili.

Ne varsa Denetim Masası'ndan sildiğim için onunla birlikte gelen yazılımları da sildim umarım bir şey yoktur ama herhangi bir anormallik veya yavaşlama yok PC de.

Bende driver kurarken istememe rağmen 'driver pack solution' adlı uygulama zorla kurmuştu. Chrone X-Firefox gibi saçma uygulamalar vardı. Silmeme rağmen dosyaları kalmıştı. Bir gün PC'yi açtığımda ekranda CMD açıldı ve press any button for confirm in 5.. Gibi bir yazı çıktı bende format atttım :D

Hocam driver uygulamaları kullanmak başlı başına bela. Cheat Engine de sırfn zevkli oyun oynamak için kullandım daha da kullanmam.

Ne varsa Denetim Masası'ndan sildiğim için onunla birlikte gelen yazılımları da sildim umarım bir şey yoktur ama herhangi bir anormallik veya yavaşlama yok PC de.
İlk cevabımda söylediğim gibi, tahminimce 10-20 mb'lık bir iki şey yer kaplar onun dışında herhangi bir sorun yaratmaz o yanında gelen programları kullanmazsanız eğer.

İlk cevabımda söylediğim gibi, tahminimce 10-20 MB'lık bir iki şey yer kaplar onun dışında herhangi bir sorun yaratmaz o yanında gelen programları kullanmazsanız eğer.

Yok yok açmadım bile sadece oto kurulum yaptılar o kadar yardımın için sağ ol zaten PC kullanım değerleri ve açık olan uygulamalardan şüphe veren yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı