Cheat Engine Online oyunlarda ban yedirtir mi?

İhanerdemli

Femtopat
Forza Horizon 3'de para ve XP hilesi yapmak istiyorum, bunun için Cheat Engine adlı programı kullanmam gerek. Online oyunlarda ban yedirttiğine dair iddialar duydum, doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Horizon 4 oyununda o programı çark hilesinden gelecek para için kullanıp hesabı online etkileşime kapatılan, burada çoğunuzun bildiği biri var. Bence yapma. :D :D

Offline özelliklerle oynayabiliyordu sadece.

Horizon 4 oyununda o programı çark hilesinden gelecek para için kullanıp hesabı online etkileşime kapatılan, burada çoğunuzun bildiği biri var. Bence yapma. :D :D

Offline özelliklerle oynayabiliyordu sadece.
Yoksaa, yoksaaaa o siz misiniz 😱
Hocam, arkadaşa korsana teşvikten 1 ay tatil alalım. (!)
Dipçe: İkilemeler arasına noktalama işareti girmez diyenler, bu ikileme değil.

Ben ucuza araba alıp önce sell kısmından fiyata bakıp cheat Engine ye yazıyorum. Sonra dışarıda sağa sola çarpıp tekrardan satma fiyatına bakıyorum onuda yazıyorum. 20 tane seçenek çıkıyo solda. Hepsini seçiyorum sonra 2-3 milyon yazıp sattım. Yarım sene den fazla oldu ban yemedim

Ben para hilesi yaptım. Ban yemedim ama şunu söyleyeyim, "sabahlara kadar oynadığım oyundu" şimdi hiç bir anlamı kalmadı, 3 aydır hiç girmedim bile oyuna. 30'a yakın ferrari evo xx aldım hile ile sonra onları sattım. 190m para var ama mutsuzum. Bence yapma.

Yeni konular

Geri
Yukarı