Cheat Engine oyunlarda ban sebebi mi?

TanayÇ

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Epic Games'de oyunları hızlı indirmek için Cheat Engine kullanıyorum. Kesinlikle hile için değil. Bir gün yanlışlıkla Fortnite'yi Cheat Engine'yle açtım ve 3 parti yazılım belirlenmiştir, lütfen kapatıp giriniz diyordu. Oyundan iyi ki ban yemedim. herhangi bir oyundan ban yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben Epic Games'de oyunları hızlı indirmek için Cheat Engine kullanıyorum. Kesinlikle hile için değil. Bir gün yanlışlıkla Fortnite'yi Cheat Engine'yle açtım ve 3 parti yazılım belirlenmiştir, lütfen kapatıp giriniz diyordu. Oyundan iyi ki ban yemedim. Herhangi bir oyundan ban yer miyim?

Evet. Oyun oynarken arkada açık bırakma yersin deneyimliyim.

Oyunları hızlı indirmek için Cheat Engine nasıl bir işe yarıyor onu anlamadım ama Online oyunlarda kullanırsan ban yiyebilirsin.

Abim için farm Ville'de yapmıştım oyunun cılkı çıkınca oyunu bıraktı abim. Ban yemedik ama 10 yıl geçti üstünden haha.

Merhaba. Ben Epic Games'de oyunları hızlı indirmek için Cheat Engine kullanıyorum. Kesinlikle hile için değil. Bir gün yanlışlıkla Fortnite'yi Cheat Engine'yle açtım ve 3 parti yazılım belirlenmiştir, lütfen kapatıp giriniz diyordu. Oyundan iyi ki ban yemedim. herhangi bir oyundan ban yer miyim?
Usta Cheat Engine ile oyunları nasıl hızlı indiriyorsun ki? Onu anlamadım.
Eğer gerçekten mümkünse bir dakika bile durmam.

Merhaba. Ben Epic Games'de oyunları hızlı indirmek için Cheat Engine kullanıyorum. Kesinlikle hile için değil. Bir gün yanlışlıkla Fortnite'yi Cheat Engine'yle açtım ve 3 parti yazılım belirlenmiştir, lütfen kapatıp giriniz diyordu. Oyundan iyi ki ban yemedim. Herhangi bir oyundan ban yer miyim?

İlk olarak Cheat Engine ile indirme hızınızı değiştiremezsiniz. Sadece orada gözüken değer değişir. Test etmek için değeri 9000000 yapıp deneyin 10 saniyede inmeyecektir oyununuz. Bu sebeple kendinizi kandırmaya gerek yok.

Başka bir oyun oynarken ( Valorant, CS:GO, Fortnite...) Bir şey olacağını sanmam ama arkada açık bırakmamanız iyi olur. Bilgisayarda yüklü olması ile bir ceza almazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı