Cheat Engine Valorant veya CS:GO'dan ban yedirtir mi?

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
theHunter: Call of the Wild için yapacağım oyunda 8,6 saatim var ve öğrenmek zor. Ben de her offline oyunda yaptığım gibi hileyle op olup oyunu çözüyorum. Daha sonra hilesiz başlıyorum oyuna, ama bir sorum var. Bu programı Valorant hile olarak algılayabilir mi? Ayrıca hile yapmama gerek var mı? oyunda 8,6 saatim var ve daha yeni 3 level oldum EXP hilesi yapmak istiyorum.

Valo veya CS açıkken Cheat engine açmazsan sorun olmaz. Ne olur ne olmaz Vanguard'ı devre dışı bırak cheat engine kullanacağın zaman.

Valo veya CS açıkken Cheat engine açmazsan sorun olmaz. Ne olur ne olmaz Vanguard'ı devre dışı bırak cheat engine kullanacağın zaman.
Teşekkür ederim ama en iyisi kullanmayayım zaten gerek yok şimdilik küçük bir olasılıkda olsa ban falan yersem çok kötü olur.

Teşekkür ederim ama en iyisi kullanmayayım zaten gerek yok şimdilik küçük bir olasılıkda olsa ban falan yersem çok kötü olur.
Vaktiyle çok kullandım. MH: World acayip sıkıcı gelmeye başlamıştı bi noktada. Grind yapmak istemediğim için daha fazla MH:W'de cheat engine'le silahlarımı falan upgradelemiştim. Solo oynuyorum zaten oyunu. O ara bilgisayarımda Valorant yüklüydü. Sorun olmadı.

Geri
Yukarı