Çözüldü Cheat Engine virüslü mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HectoP4T

Hectopat
Arkadaşlar sorum başlıktaki gibi Far Cry 3 offline için para hilesi yapmak istiyorum. Cheat Engine programı güvenli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gezginler zaten son zamanlarda saldırı yemişti, kullanıcı bilgileri sızdırılmıştı. Bu kadar eski bir siteden daha ne beklentileri var bu insanların anlamıyorum.
Saldırıya uğramış olması virüslü dosyalar yükleyen bir site olduğu anlamına mı geliyor? Ayrıca sadece download yapılan bir site, ne kullanıcı bilgileri. İyi saçmalıyorsunuz.

İndirir indiremez Kaspersky av köpeği gibi atlıyor üzerine. Ancak not-a-virus ibareli bir kod veriyor. Buna potansiyel olarak istenmeyen/tehlikeli diyorlar sanırım. Esasen virüs veya trojan falan değil ama kötü amaçlara alet edilebilir. Muhakkak kendi sitesinden indirin ve antivirüsün hariç tutulanlar listesine yazın.

Saldırıya uğramış olması virüslü dosyalar yükleyen bir site olduğu anlamına mı geliyor? Ayrıca sadece download yapılan bir site, ne kullanıcı bilgileri. İyi saçmalıyorsunuz.

Virüslü dosya bulundurduğunu iddia etmedim. Kullanıcı bilgileri şıp diye sızdırılan bir sitede daha neler neler yapılır orasını siz düşünemiyorsanız tamam, saçmalıyorum :D

Hadi 2000'inci mesajınızı bana saçmalıyorsun diyerek yazın, bekliyorum :D.

Virüslü dosya bulundurduğunu iddia etmedim. Kullanıcı bilgileri şıp diye sızdırılan bir sitede daha neler neler yapılır orasını siz düşünemiyorsanız tamam, saçmalıyorum :D

Hadi 2000'inci mesajınızı bana saçmalıyorsun diyerek yazın, bekliyorum :D.
O halde Btcturk, Yemeksepeti gibi siteler de güvenilir değil. İnternet ortamında hiçbirşeyin %100 güvenilirliği yok zaten ama indirme yapacağın bir siteye (Kayıta bile gerek duyulmadan.) ne olabilir ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı