Cheat Engine'i indiremiyorum

Hilenin etikliği hakkında boş konuşmanızı bitirseniz çok güzel olacak. Cheat Engine yerel değişkenlere etki eder. Bu da Online olmayan bir oyunda paranızı 99999.. Yapmanızı sağlar. Çeşitli kullanımları olsa da karakter istatistikleri ve ekonomik şeyler için kullanılır genelde. Kullanmasında hiçbir sakınca yok.
Konuya gelecek olursak; bilgisayarındaki virüs programını kapat. Mümkünse farklı bir tarayıcı ile dene.

İyi de istediğimi söylerim @Marked One ile tatlı bir tartışma.

Bakın hocam ben size kaos yaratacak demiyorum biraz geniş düşünün.
Arkadaş sizden geniş düşünüyor yalnız anlatmaya çalışmış ben okurken kanser oldum. Olay şu: Adam singleplayer bir oyunda para ve farklı materyaller sağlamak için Cheat Engine kullanacak. Ayrıca hile falan desteklenmiyor da hikaye. Desteklenmese moderatörler konuyu onaylıyor demek ki herhangi bir kısıtlama yok ayrıca hile yapmak SinglePlayer bir oyunda zevk meselesi iken MultiPlayer bir oyunda hile yapılmasına zaten hepimiz karşıyız. Ayrıca hiç GTA oyunlarını oynarken ya da Minecraft oynarken "gamemode'yi" ya da farklı hile kodlarını denemediniz mi?

Offline ya da Online ne fark eder ki kendi emeğiyle yapmak daha mantıklı değil mi?
Oyunu kafa dağıtmak için oynuyorsam hileyle oynarım, (Online hile değil Offline hile) zevk almak için oynuyorsam emeğimle kasarım. Arada GTA girip sırf kafa dağıtmak için hile açıp etrafı boşuna taramıyoruz. 😄

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer'da para hilesi yaparak ban yiyeni duymadım.

Hilenin etikliği hakkında boş konuşmanızı bitirseniz çok güzel olacak. Cheat Engine yerel değişkenlere etki eder. Bu da Online olmayan bir oyunda paranızı 99999... yapmanızı sağlar. Çeşitli kullanımları olsa da karakter istatistikleri ve ekonomik şeyler için kullanılır genelde. Kullanmasında hiçbir sakınca yok.
Konuya gelecek olursak; Bilgisayarındaki virüs programını kapat. Mümkünse farklı bir tarayıcı ile dene.
Sabahtan beri anlatmaya çalıştığım şey. Yine anlamayacaklar var o ayrı tabi.

İyi de istediğimi söylerim @Marked One ile tatlı bir tartışma.
O zaman yeni konu açman gerekiyor. Adamın sorunu var ve aldığı cevap Cheat Engine kullanma. Kolun kesildiğinde doktora gitsen ve doktor sana kolunu kullanma, diğeri ile idare et dese ne tepki verirsin?

Arkadaş sizden geniş düşünüyor yalnız anlatmaya çalışmış ben okurken kanser oldum. Olay şu: Adam singleplayer bir oyunda para ve farklı materyaller sağlamak için Cheat Engine kullanacak. Ayrıca hile falan desteklenmiyor da hikaye. Desteklenmese moderatörler konuyu onaylıyor demek ki herhangi bir kısıtlama yok ayrıca hile yapmak singleplayer bir oyunda zevk meselesi iken multiplayer bir oyunda hile yapılmasına zaten hepimiz karşıyız. Ayrıca hiç GTA oyunlarını oynarken ya da Minecraft oynarken "gamemode'yi" ya da farklı hile kodlarını denemediniz mi?

İster inanın ister inanmayın denemedim. Neyse...
O zaman yeni konu açman gerekiyor. Adamın sorunu var ve aldığı cevap Cheat Engine kullanma. Kolun kesildiğinde doktora gitsen ve doktor sana kolunu kullanma, diğeri ile idare et dese ne tepki verirsin?

Abi o zaman seninkini ver derim :)

İster inanın ister inanmayın denemedim. Neyse...
İşte sorun da orada başlıyor. Siz hile yapmayı denemediniz diye herkesin hile yapmamasını savunuyorsunuz gerçi herkes kendi alışkanlıklarını ve zevklerini başkalarına uygulatmaya çalışır. Neyse..(!)

Geri
Yukarı