Cheat Engine'le Forza 5'te para hilesi yaparsam ban yer miyim?

efeturkyilmaz78

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Forza Horizon 5'de para hilesi yapmak ve araba almak istiyorum Cheat Engine'den hile açıp 100k cr falan bassam sorun olur mu banlanır mıyım?

Bilmeden sallamışsınız, 4'te yaptığınızda bir şey olmuyor 5 için ise, oyun direk kendini kapatıyor Cheat Engine açtığınızda. Forza AIO gibi trainerler çalışıyor şu an 4 ve 5 için.
Farklı forumlardan araştırdım ve gelen cevaplar öyle :)
Farklı bir şey varsa bilemiyorum.

Evet, yersiniz. Üstte bir üyenin bahsetmiş olduğu Forza AIO'yu ve hatta paralı olarak satılan NHA AIO'yu kullansanız bile eninde sonunda ban yersiniz. Bu üç gün içinde de olabilir üç hafta içinde de. Ban yemeniz sizin sadece oyunu çevrimiçi oynamanıza engel olur. Çevrimdışı oynamaya devam edebilirsiniz.

Evet, yersiniz. Üstte bir üyenin bahsetmiş olduğu Forza AiO'yu ve hatta paralı olarak satılan nha AiO'yu kullansanız bile eninde sonunda ban yersiniz. Bu üç gün içinde de olabilir üç hafta içinde de. Ban yemeniz sizin sadece oyunu çevrimiçi oynamanıza engel olur. Çevrimdışı oynamaya devam edebilirsiniz.

Ben dükkanda gözükmeyen arabaları aldım, ve müzayede sattım hiçbir şey olmadı? Online yarışların ortasında hız hilesi açarsan onu bilemem ki zaten Forza Horizon 5'in kendi paralı turnuvalarında bile hile yapıyorlar kimsenin umurunda değil.

Ben dükkanda gözükmeyen arabaları aldım, ve müzayede sattım hiçbir şey olmadı? Online yarışların ortasında hız hilesi açarsan onu bilemem ki zaten Forza Horizon 5'in kendi paralı turnuvalarında bile hile yapıyorlar kimsenin umurunda değil.
Ne zaman yaptın da hiçbir şey olmadı, onu bir söyler misin ilkten? Forza AIO kullanan herkes kaçarı yok eninde sonunda banı yiyecek. Eğer daha yeni yaptıysan birkaç ay sonrasında tekrar görüşelim seninle :)

Ne zaman yaptın da hiçbir şey olmadı, onu bir söyler misin ilkten? Forza AiO kullanan herkes kaçarı yok eninde sonunda banı yiyecek. Eğer daha yeni yaptıysan birkaç ay sonrasında tekrar görüşelim seninle :)

2 ay oldu hala daha oynuyorum? Sen nesin? Microsoft'un güvenlik bekçisi falan mı? Boktan Forza oyunlarında hile yapılması zoruna falan mı gidiyor?

FH4 için Cheat Engine ile yapmıştım herhangi bir ban durumu olmadı. Belki bana denk gelmiştir. FH5 için net bir şey diyemeyeceğim denemediğim için.

Geri
Yukarı