Chelsea Twitter Hesabında LGBT İle Alakalı Paylaşımlar Yapıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen kimsin de bana cahil diyorsun? Laflarına dikkat et. Dışarıda dediğim gibi olursanız kimse size saygı duymaz duymamalı. Küçücük çocuk sosyal medyanın etkisinde kalmış bana yazıyor.
Bal gibi de duyuyorlar. Sosyal medyanın etkisinde de değilim kendi özgür irademle söylüyorum.

Bence güzel bir davranış. LGBT'nin yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum.
Neden böyle saçma şeyler var dünya'da? Yani banane sırf bir erkek erkeğe ilgi duyuyor diye her yeri rengarenk yapmak zorunda mıyız? Banane onun kimden hoşlandığından beni alakadar etmiyor. Bir de saygı duyun diyorlar, saygı duymak sevgi göstergesidir. Bir kişiye saygı duyuyorsan aynı zamanda bir miktar da seviyorsunuz demektir, ama ben LGBT bireyi değilim ve olana da saygım olmaz. Yani sırf kendini kadın görüyor diye ben ona saygı duymak zorunda değilim, saygı duymak için önce onu bir tanımam gerek, onunla bir yakınlık kurmam gerek, değil mi? Bakın yanlış anlaşılmasın ben LGBT düşmanı değilim, sadece insanlar neden böyle aptalca şeyler yapıyor anlamıyorum.

Ne makalesi?
Kim nereye eklemiş?

Boş boş yazılar yazacağına bu konuda neler konuşulmuş az onu oku sonra yaz istersen. Makaleyi buraya attım diyorum. Oldu olacak kaçıncı mesaj olduğunu da söyleyim. Ketçap mayonez de ister misin?

Boş boş yazılar yazacağına bu konuda neler konuşulmuş az onu oku sonra yaz istersen. Makaleyi buraya attım diyorum. Oldu olacak kaçıncı mesaj olduğunu da söyleyim. Ketçap mayonez de ister misin?
Eşcinselliğin Dünya Sağlık Örgütü tarafından 1990'da "hastalıklar" listesinden çıkarıldığı ortada.
1993'te de "uluslararası hastaliklar" listesinden çıkarılıyor.
Sense "sonradan geri eklendi" diyorsun. Hani kim nereye eklemiş?
Bilimsel makaleler okuyorum tabi ki. Senin bahsettiğin "makale" nerede? Kim yazmış? Sen mi, Adnan Oktar mı, kim?

Aga hadi adam eşcinsel olur lezbiyen olur onu anlayışla karşılarız da bu kadar sık propaganda işin içinde bir bit yeniği olduğunu gösterir kimse kusura bakmasın. Yoksa neden herkes zorla bunun propagandasını yapar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı