Chelsea Twitter Hesabında LGBT İle Alakalı Paylaşımlar Yapıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşcinselliğin dünya sağlık örgütü tarafından 1990'da "hastalıklar" listesinden çıkarıldığı ortada.
1993'te de "uluslararası hastaliklar" listesinden çıkarılıyor.
Sense "sonradan geri eklendi" diyorsun. Hani kim nereye eklemiş?
Bilimsel makaleler okuyorum tabii ki. Senin bahsettiğin "makale" nerede? Kim yazmış? Sen mi, adnan oktar mı, kim?

Boş yapma. Attım makaleyi. Dünya tarafından kabul edilmiş bir makale. Gazetede 2 yazı okuyunca makale okumuş olmuyorsun. Sorsam ingilizceden bile bir habersindir. Attım makale linki ara bul. Daha 3-4 sayfa gerideki sayfayı bulamayan şahıs makale okuyormuş. Ben de Nicola Tesla memnun oldum.

Aga hadi adam eşcinsel olur lezbiyen olur onu anlayışla karşılarız da bu kadar sık propaganda işin içinde bir bit yeniği olduğunu gösterir kimse kusura bakmasın. Yoksa neden herkes zorla bunun propagandasını yapar?
Bunu normalleştirmeye çalışmaları beni delirtiyor, normal bir şey değil deyince doğada da var diyorlar. Ulan doğada pedofili de var, tecavüz de var? Ben bilmiyor muyum doğada olduğunu? Hangi hayvanın insan kadar ileri düzeyde bilinci var? Ya ne kadar aptal bir örnek bu anlamıyorum ben.

Sanki senin için normal olan herkes için normal olmak zorunda, yobaz diyorlar kafa yapısına bak. E sen de yobazlık yapıyorsun? Bakın burada konu kimin kimden hoşlandığı değil, normal olmayan bir şeyi normalleştirmeye çalışmaları. Herkes eşcinsel olmak zorunda mı veya herkes her şeye sevmek zorunda mı? Değil tabi ki! (Sana derken yobazlardan bahsediyorum)

Bu dediklerim sadece yobaz LGBT destekçileri için geçerli, böyle olmayan zaten üstüne alınmaz. Ben LGBT hakkında bir şey düşünmüyorum, nefrette etmiyorum karşı da çıkmıyorum ki zaten LGBT'li bir arkadaşım var.

Ona bu düşündüklerimi söyleyince kendisi beni onayladı, yobaz olanların LGBT'ye zarar verdiğini düşündüğünü söyledi. Neden kendi ideolojik görüşünü çöp etmek için bu kadar ileri gidiyorlar ANLAYAMIYORUM!

Boş yapma. Attım makaleyi. Dünya tarafından kabul edilmiş bir makale. Gazetede 2 yazı okuyunca makale okumuş olmuyorsun. Sorsam ingilizceden bile bir habersindir. Attım makale linki ara bul. Daha 3-4 sayfa gerideki sayfayı bulamayan şahıs makale okuyormuş. Ben de Nicola Tesla memnun oldum.
Yani bir ELT için de bihaber dedin ya, helal olsun. 😄
Bakarız yüksek bilimsel makalene şimdi.

Yani bir elt için de bihaber dedin ya, helal olsun. 😄
Bakarız yüksek bilimsel makalene şimdi.

Makale bana ait değil. Zaten makale yazma yetkim de yok bu alanda. Makale ile ilgili bir sorunun varsa yazan profesör ile iletişime geçersin tabii adam yerine konulursan.

O adresteki sayfa parçası bir kitaptan veya yayından aşırma ve sadece sınıflandırma geçmişinden bir kesit sunuyor.
Bu mu makale dediğin?
Peki öyle olsun. Da orada Eşcinsellik karşıtı bir söylem yok, haberin olsun.
Kitabın/yayının hepsini okudun mu?

O adresteki sayfa parçası bir kitaptan veya yayından aşırma ve sadece sınıflandırma geçmişinden bir kesit sunuyor.
Bu mu makale dediğin?
Peki öyle olsun. Da orada eş cinsellik karşıtı bir söylem yok, haberin olsun.
Kitabın/yayının hepsini okudun mu?

Mental hastalık olduğundan bahsediyor. Ya tamam sen haklısın eş cinsellik aşırı sağlıklı bir durum. 8 milyar insan eş cinsel olsun. Dünyadaki tüm hayvanlar da eş cinsel olsun. Bakalım dünyada daha kaç yıl yaşam sürecek. Bana iddia edebilir misin tüm canlılar eş cinsel olursa 200 yıl daha yaşam süreceğini?

Mental hastalık olduğundan bahsediyor. Ya tamam sen haklısın eş cinsellik aşırı sağlıklı bir durum. 8 milyar insan eş cinsel olsun. Dünyadaki tüm hayvanlar da eş cinsel olsun. Bakalım dünyada daha kaç yıl yaşam sürecek. Bana iddia edebilir misin tüm canlılar eş cinsel olursa 200 yıl daha yaşam süreceğini?
Ki zararları olmasa ne olur faydaları da yok.

Herkes eşcinsel değil. Olamaz da zaten.
O yayında sadece sınıflandirma geçmişi var.
APA (Amerikan Psikiyatri Derneği) tarafından 1978'de mental bozukluk olmadığı açıklandı da yazıyor orada.

Süper İngilizcen varmiş bravo!

APA (Amerikan Psikiyatri Derneği) tarafından 1978'de mental bozukluk olmadığı açıklandı da yazıyor orada.

Hocam artık tartışmayı bırakalım.

Eşcinsel değilim çevremde olmasını da istemem fakat gayet iyi savunmuşsunuz kendinizi hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı