Chevrolet cruze sinyal arızası

Herdeja

Hectopat
Yer
Hogwarts
Daha fazla  
Chevrolet cruze yeni ses sistemi taktirdim ama ondan sonra arabanin sol on ve sag arka sinyalleri calismamaya basladi. Code 25 ve code 28 hatasi aliyorum neden kaynaklaniyor olabilir? 2 3 tane elektrikciye goturdum anlamadilar arabayi da 2 3 gunlugune birakmak istemiyorum.

Chevrolet cruze arıza kodu 28: aracınızın arka sinyalinde bir temazsızlık veya bozukluk olduğunu sizlere belirten kod.
Chevrolet cruze arıza kodu 25: aracınızda buluna sol ön sinyalde meydana gelen arızanın göstergesi olan bu sorunun çözmek için sinyal lambalarını kontrol etmeniz sorunun çözümü açısından son derece önemlidir.

Yetkili servise gidin.

Chevrolet cruze yeni ses sistemi taktirdim ama ondan sonra arabanin sol on ve sag arka sinyalleri calismamaya basladi. Code 25 ve code 28 hatasi aliyorum neden kaynaklaniyor olabilir? 2 3 tane elektrikciye goturdum anlamadilar arabayi da 2 3 gunlugune birakmak istemiyorum.

@Herdeja

Son düzenleme:
Verdiği hatalar ön arka asıl sinyal arızası

Baska çalışmayan lamba vs bişey var mı

Ayrıca bir sigortası yok bcm ünitesi kontrol ediyor onları inşallah arızalı değildir servise gitmenize fayda var anlamayan elektrikçi hepten kötü bir hale sokabilir aracı

Yeni konular

Geri
Yukarı