Chevrolet Cruze alınır mı?

LeonScottKennedy

Hectopat
Daha fazla  
Chevrolet Cruze hakkında bir takım araştırmalar yapıyorum da, yardımcı olabilecek var mı? Kullanan bilen birileri alınır mı, eksisi artısı nedir, arıza yapar mı ve pişman eder mi?

Chevrolet Cruze hakkında bir takım araştırmalar yapıyorum da, yardımcı olabilecek var mı? Kullanan bilen birileri alınır mı, eksisi artısı nedir, arıza yapar mı ve pişman eder mi?

Biz lacetti kullanıyorduk. Lacetti yi satıp curze alacaktık biraz inceledik ancak hiç hoşumuza gitmedi. Kablolar düzenli değildi malzeme ve sağlamlık olarak da pek memnun etmiyordu açıkçası. Sonraki galeriye tekrar cruze bakmaya gittiğimizde 2011 cerato gördük daha mantıklı bir araçtı. Onu aldık çıktık.

Chevrolet markası Opel ile genelde aynı parçaları kullanıyor. Parça sıkıntısı pek çekilmez fakat Chevrolet Türkiye'den çekildiği için ben almanızı pek önermem.

Chevrolet piyasadan çekildiği için emsallerine göre uygun fiyata satılan bir araç ama bu olayın dezavantajlarını da bilmek lazım motor parçaları bir şekilde halledilir ama kaportası bazı parçalarda problemli olabiliyor, onun dışında araç benzinli ise LPG mevcut değilse çok yakıyor, LPG bu araçlarda iyi montaj edilmediyse büyük problemler çıkarabiliyor.
İkinci eli biraz zayıf, insanlar biraz çekiniyor Chevrolet'ten.

1 yıl kadar kullandık 2 ay önce sattık. Yol tutuşu gerçekten harika 124 beygirlikleri biraz hantal kalıyor. dizel turbolarını önerebilirim. Biraz kronik sorunları oldugu doğru fakat bu fiyata alınacak en iyi arabadır

Geri
Yukarı