Chia Coin global borsaya çıkar mı?

EmirhanKod

Hectopat
Makaleler
1
Chia Coin sizce global borsaya çıkar mı?

Birkaç hesap kitap sonrası 20 dolardan başlar diyorlar. Sizce doğru mu? Ne düşünüyorsunuz?

Açıklama: The USD rate above is a highly speculative estimate until the exchanges open on April 30, 2021[2]. The estimate is based on the assumption that early farmers will want to recoup their hardware costs on day one. We assume hardware costs of $1000 for a 24 TB farming setup, and a 15% weekly average netspace growth, yielding 50 XCH between the time of mainnet launching to exchanges opening. This means selling each coin for $20 will be enough to recoup the initial investment.

Türkçesi:
Yukarıdaki USD kuru, 30 Nisan 2021'de borsalar açılana kadar oldukça spekülatif bir tahmindir [2]. Tahmin, ilk çiftçilerin donanım maliyetlerini birinci gün telafi etmek isteyecekleri varsayımına dayanmaktadır. 24 TB'lık bir çiftçilik kurulumu için 1000 $ 'lık donanım maliyeti ve% 15'lik bir haftalık ortalama ağ alanı büyümesi varsayıyoruz, bu da mainnet'in başlatılmasından borsaların açılışına kadar 50 XCH veriyor. Bu, her bir madeni parayı 20 dolara satmak, ilk yatırımı telafi etmek için yeterli olacağı anlamına gelir.

Site: Chia Calculator - How much can I earn farming Chia?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 3 tane 2 TB'lık HDD sipariş ettim. Bir tane elimde, bir tane de ikinci el alacağım var. 10 TB'lık bir farm kurmuş oldum. Kim bilir belki bir gün 20 dolara çıkabilir.
Benim elimde 240 GB SSD ve 1 TB HDD vardı. Evde yatıyorlardı. Bende şansımı deneyim dedim. :D
Global değeri 100 doları geçerse 4 TB HDD alacağım.
SSD olarak SU630 kullanıyorum umarım çok fazla sorun çıkarmaz bana.
Ben 3 tane 2 TB'lık HDD sipariş ettim. Bir tane elimde, bir tane de ikinci el alacağım var. 10 TB'lık bir farm kurmuş oldum. Kim bilir belki bir gün 20 dolara çıkabilir.
Binance'den mi aktaracağız borsaya?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı