Chip-paraları nakite çevirmek

Rica ederim.

Gönderilmesi biraz vakit alabiliyor. Güvenlik önlemine takılmazsanız kısa süre içerisinde hesabınıza geçer.
Hocam galiba güvenlik önlemine takıldım hala hesabıma geçmedi.
Hocam galiba güvenlik önlemine takıldım hala hesabıma geçmedi.
Hesabıma geçti. Gerçekten baya iyi bir sistem.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler hocam. Sipariş hazır olarak gözüküyor ama sipariş henüz tamamlanmadı bir sıkıntı olmaz değil mi chip-para çekimi yapıldı hesabımdan.

Hocam merhaba. Chip para konusunda benim de aklıma takılan birkaç soru var yanıtlarsan çok sevinirim. Bu chip paralar bildiğim kadarıyla nakite çevrilemiyor. Bu arkadaşımıza anlattığın olay tam olarak nedir? Soru olarak en Başını kaçırdım sanırım

Profilinizi tamamlamalısınız. Daha sonra da puanınızla altın alırken chip-para kullanımını seçiyorsunuz ve ilgili bankadaki hesabınıza gönderiyorsunuz. Chip-para kullanımını işaretlemeyi unutmamalısınız.

Hocam selam. Ödeme kısmında chip-para'yı bulamadım. Gpay ve kredi kartı var sadece. Yardımcı olur musunuz?
Profilinizi tamamlamalısınız. Daha sonra da puanınızla altın alırken chip-para kullanımını seçiyorsunuz ve ilgili bankadaki hesabınıza gönderiyorsunuz. Chip-para kullanımını işaretlemeyi unutmamalısınız.
Evet var ama dediğim gibi yapamadım. İnternette araştırdım daha önce nasıl yapılır falan hiç anlatım bulamadım.
hocam selamlar tamamladın sanırım sen. siparişi oluşturdum fakat sipariş notu kısmna ibanı girmemiz gerekiyor dediler ben girmedim sorun olurmu. Ve puanı aldım hesabım kısmundaki bilgilere de akbank altın ibanı nı yazdım. Başka yapmam gereken birşey kaldımı
hocam selamlar tamamladın sanırım sen. siparişi oluşturdum fakat sipariş notu kısmna ibanı girmemiz gerekiyor dediler ben girmedim sorun olurmu. Ve puanı aldım hesabım kısmundaki bilgilere de akbank altın ibanı nı yazdım. Başka yapmam gereken birşey kaldımı

Son düzenleme:
Kredi kartınız yoksa Migros’tan MoneyPay hesabınıza bakiye yüklemekten ve Altun Gold’dan daha mantıklı bir yöntem yok.
altungold hesabımı askıya aldılar neden aldıklarını bilmiyorum

Altını vadesiz altın hesabınıza çekmeniz gerekiyor. Vadesiz altın hesabınız var mı? Altın hesabınız varsa Altun Gold’a onun bilgilerini giriyorsunuz ve gram altını oraya aktarıyorlar.
banka hesabından maxipuan çeken başka uygulama var mı acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı