Chovka Repack güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dorzi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir oyuna bakıyordum sadece bu adam yapmış. Bu adamı duyan bilen var mı ben ilk defa duydum sizce güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden indirdiğinize bağlı hocam. Genel olarak chovka repackler iyidir. Bir sürü oyun indirmişimdir chovka repack olarak. Sorun çıktığını hatırlamıyorum.

Nereden indirdiğinize bağlı hocam. Genel olarak chovka repackler iyidir. Bir sürü oyun indirmişimdir chovka repack olarak. Sorun çıktığını hatırlamıyorum.
O*un indir vip ten indirmiştim. Setup kurulurken temp dosyasında klasör oluşturdu. O klasörün içindeki exe de bi sıkıntılı birşey buldu malwarebytes üsttede yazdım

O*un indir VIP'ten indirmiştim. Setup kurulurken temp dosyasında klasör oluşturdu. O klasörün içindeki EXE de bir sıkıntılı bir şey buldu Malwarebytes üsttede yazdım.

İndirdiğiniz site bilgisayarıma virüs girmesine sebep olmuştu o siteden indirmeyin.

İndirdiğiniz site bilgisayarıma virüs girmesine sebep olmuştu o siteden indirmeyin.
Evet daha da indirmem.

Hemen silin iptal edin işlemi. Malwarebytes ile tam tarama yapın. Nereden kurdunuz oyunu?
Hocam merak edip tekrar baktım bu *orrent dosyasına *yunindir vip'in nereden aldığını buldum. Rutor diye bi siteden almış direkt koymuş üstünde oynamamış galiba isim, sayıları falan aynı gibi.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı