CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Mecliste Yabancı Şarkı Söyledi, Hacıvat ve Karagöz oynadı!

405668

Hectopat
Makaleler
4
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Hesap iktidar yanlısı bir hesap, videoyu başka bir yerde göremediğimden bu şekilde paylaştım, kusuruma bakmayın.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu da Hacıvat ve Karagöz videosu. Kendi şehrini temsil eden bir değerle güzel gönderme yapmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhalefetin böylesi oldukça Reis her seçimi kazanır elhamdülillah Allahu Ekber CcC 🤘🤘☝️☝️
(!)

Hacivat ve Karagöz gayet mantıklı ama şarkı söylemesi, hele hele Türkiye Büyük Millet Meclisi gibi Türkçe dilimizin olmazsa olmazı bir yerde İngilizce şarkı söylenmesi...
(Not: Bu arada bu eylem 17 Mayıs 2022 tarihinde yapılmış sanırım, yorumlarda gördüm.
)

Hacivat ve Karagöz gayet mantıklı ama şarkı söylemesi, hele hele Türkiye Büyük Millet Meclisi gibi Türkçe dilimizin olmazsa olmazı bir yerde İngilizce şarkı söylenmesi...
(Not: Bu arada bu eylem 17 Mayıs 2022 tarihinde yapılmış sanırım, yorumlarda gördüm.
)
Ben de fark ettim ama yanlış bilmiyorsam Hacıvat ve Karagöz güncel. Kıyafet farklı galiba daha eski demiştim ama o kadar eski olduğunu bilmiyordum.

İşte boş işler... Adamlar ülkeyi soymayıp doları 25 lira hatta 30 lira yapmadılar... Sorun da bu... Her pisliği yapan onlar ama din, ezan, aile kavramlarını satarak halkı kandıran düzen yine onlar. Lanet olsun. Çıkıp bir de buna takılan cehlin soyu yorum yapıyor. Bu mu sorun !!! Sizin takıldığınız konulara lanet olsun. Anca algı... Montaj videolarını seçimde halka izleten düzenin trolleri.

Dolgun maaş, kıyak emeklilik, dokunulmazlık, pek bir şey yapmadan 5 yıl boyunca kral kraliçe gibi yaşayacak. O şarkı söylemesin de biz mi söyleyelim. Böyle millete böyle vekil..

O değil de iğrenç bir sesi var ve ben bile utandım, bunun çocukları bunu görüp utanmayacak mı.

Son düzenleme:
Aynısını AKP'li milletvekili yapsa linçlersiniz. Mecliste yabancı şarkı söylemesini geçtim. Burası konser alanı mı meclis mi? Mecliste gönderme yapmak dışında neden şarkı söylersin ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı