CHP kazanırsa eğitim sisteminde neler değişir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya neden idare etmek zorundayız neden buna şükrediyoruz anlamıyorum.

Kardeşim, uzatma. Bence seçim falan hikaye. Ülkeyi tek adam yönetiyor. Babadan oğula sistemi. Alışsanız iyi olur. Mansur Yavaş'mış yok İmamoğlu'ymuş, 2023 kazanan RTE olacak yine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi aday göstermeyecekler işte. İmamoğlu da Cumhurbaşkanı adayı olmak istiyor, şu an ne yaparlarsa parti içinde bir muhalefet oluşacak.
Farkındayım ama İmamoğlu olursa kazanmaları kumar gibi olur. Mansur Yavaş çıkarsa %100 kazanacaklar.

@Kadir008 RTE bu saatten sonra kazanamaz, hala uyuyanlar olsa dahi kaç milyon genç ve aydın insan var. 20 yıl yeter ona 128 milyar dolarda serveti var zaten. Ömür boyu yaşar, öldükten sonra yatacak yeri yok.

Yarın sabah polis beni alırsa hakkınız helal edin. :D

@Kadir008 rte bu saatten sonra kazanamaz, hala uyuyanlar olsa dahi kaç milyon genç ve aydın insan var. 20 yıl yeter ona 128 milyar dolarda serveti var zaten. Ömür boyu yaşar, öldükten sonra yatacak yeri yok.

Ya biraz şükredelim halimize bakın insanlar ölüyor yangınlar var sokakta insanlar aç neden rte yi kötüleme peşindesiniz adam ne yapsın seçim konusunada gelirsek 2023 yılında bak tekrar diyorum rte kazanmazsa ülkeyi terk ederim ya da seçim diye bir şey de olmayabilir erdoğan koltugunu bırakmaz.

@Kadir008 rte bu saatten sonra kazanamaz, hala uyuyanlar olsa dahi kaç milyon genç ve aydın insan var. 20 yıl yeter ona 128 milyar dolarda serveti var zaten. Ömür boyu yaşar, öldükten sonra yatacak yeri yok.

Gözünle gördünmü 128 mr dolarını he. Adama utanmasanız hırsız diyeceksiniz.

Hiçbir şey yapacaklarını düşünmüyorum, tek yaptıkları konuşmak ama konu çalışmaya geldimi hiçbir şey yapmazlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı