CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter profiline '13. Cumhurbaşkanı adayı' ibaresini ekledi

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan kılıçdaroğlu, "kürsüye veda ettiniz, Cumhurbaşkanı adaylığı sürecinde genel başkanlığı sürdürecek misiniz?" sorusuna "evet" yanıtını verdi.

Yani sözünde durmadı :)

Okuduğunuzu anlasanzı mı? Adaylık süreci diyor Cumhurbaşkanı olduğunda bırakacak şu an niye bıraksın? yani sözünde durdu.

Sizlere üzülüyorum bu şekilde düşünüyorsanız. Kk. Veya RTE bir fark göremiyorum ben ortada! Kaldı ki kala kala bu iki engele hapsoldu memleket! Başka aday mı kalmadı koca memlekette
Seçime 2-3 ay kala güzel bir aday çıkacağını sanmıyorum. En azından 20 yıllık sefaretin kapak fotoğrafından kurtuluruz.

Okuduğunuzu anlasanzı mı? Adaylık süreci diyor Cumhurbaşkanı olduğunda bırakacak şu an niye bıraksın? yani sözünde durdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Seçime 2-3 ay kala güzel bir aday çıkacağını sanmıyorum. En azından 20 yıllık sefaretin kapak fotoğrafından kurtuluruz.
Bence belli olmaz sonuçta Ankara'da o akşam ne konuşuldu masa tekrar ayağa kaldırıldı. İşin arkasında yine başkaları devreye girdi bu aşikar. Seçenek olabilme ihtimali her zaman var. Biraz beklemek gerek.

@Sinan.

13. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı'nı seçeceğimiz için öyle yazmış. Sadece Kılıçdaroğlu değil, herkes 13. Cumhurbaşkanı olmaya aday. “Belki de 14. adaydır” diye bir durum yok yani.

Geri
Yukarı