Veli Ağbaba: Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kaybettiğimizin resmidir. :D

Delinin biri 2. Atatürk dedi diye gitmiş video çekmiş. Boş boş konuşmuştur kesin.
Order ve Enes bu ikilinin ciddi sıkıntıları var. Önüne gelen herkese giydiriyorlar.

Bekliyordum zaten. Ülkenin tek çaresi Zafer Partisi. Aday KK olmasa yine oy vermezdim.
Zafer Partisinin kazanma şansı, Samanlıkta iğne aramakla aynıdır. Kazanamayacak olan Partiye oy atmak, Saadet Partisine oy atmakla aynı hesap. Düzenin değişmesi için CHP, İyi Parti gibi yüksek oylu ve kazanma şansı olan partilere oy atılması lazım. Açık söyleyeyim Ümit Özdağ'ı dürüst, güvenilir bulmuyorum. Kitlesi 15 yaşında oy vermeye yaşı yetmeyenlerle dolu.

Yalnız gerçekten CHP'de Bay Kemal aday olursa gg. Ülkede kimse onu sevmiyor, üstelik vaatleri de çok saçma ve popülist. Neymiş efendim her muhtarın yardımcısı olacakmış, böylece işçi sorunu çözülecekmiş puhahahahah :D

Kaybettiğimizin resmidir? :D

Order ve Enes bu ikilinin ciddi sıkıntıları var. Önüne gelen herkese giydiriyorlar.

Ümit Özdağ röportajını izledin mi? Mülteci kısmın da ne boş yaptı ama. Yok avrupa istemiyor vs. vs. Bir de cevapları inandırıcı bulmamış Enes abimiz. Twitter'dan öyle buyurdu kendileri.

Order kim?

Zafer partisinin kazanma şansı, samanlıkta iğne aramakla aynıdır. Kazanamayacak olan partiye oy atmak, saadet partisine oy atmakla aynı hesap. Düzenin değişmesi için CHP, iyi parti gibi yüksek oylu ve kazanma şansı olan partilere oy atılması lazım. Açık söyleyeyim ümit özdağ'ı dürüst, güvenilir bulmuyorum. Kitlesi 15 yaşında oy vermeye yaşı yetmeyenlerle dolu.

Ne var kardeşim ben 14 yaşındayım😎
Ülkeyi mültecilere karşı savunacak olan kişiyi desteklerim bu seçimde olmasa bile mülteci sorunu büyümeye devam ederse Ümit Özdağ'nın yavaş yavaş oy potansiyelini büyütür.

Ne var kardeşim ben 14 yaşındayım😎
Ülkeyi mültecilere karşı savunacak olan kişiyi desteklerim bu seçimde olmasa bile mülteci sorunu büyümeye devam ederse Ümit Özdağ'nın yavaş yavaş oy potansiyelini büyütür.
Hahaha! Zafer'in cidden kazanacağınımı düşünüyorsunuz? Hayal kurmayın arkadaş. Adam tamam 6 ayda %3 civarı oy kazandı da bu hava size fazla. Sokakta 100 kişiye sorsan 5'i anca bilir Zaferi. Bilen kişiler de 2023'de oy kullanmayacak kitle. Ne yararı var o kitlenin? Popülist söylemlerle genç kitleyi kazanmaya çalışıyor. Gündemde ne var mesela "A" var hemen "A" ile ilgili Tweet atıyor. "A" etkisini kaybedince Vazgeçip "B"ye dönüyor ve sizde buna kanıyorsunuz. Ben kazanamayacak partiye oy verip oyumu boşa atmam. Bu bildiğin sana verilen hakkı boşa atmak gibi bir şeydir.

Hahaha! Zafer'in cidden kazanacağınımı düşünüyorsunuz? Hayal kurmayın arkadaş. Adam tamam 6 ayda %3 civarı oy kazandı da bu hava size fazla. Sokakta 100 kişiye sorsan 5'i anca bilir Zaferi. Bilen kişiler de 2023'de oy kullanmayacak kitle. Ne yararı var o kitlenin? Popülist söylemlerle genç kitleyi kazanmaya çalışıyor. Gündemde ne var mesela "A" var hemen "A" ile ilgili Tweet atıyor. "A" etkisini kaybedince Vazgeçip "B"ye dönüyor ve sizde buna kanıyorsunuz. Ben kazanamayacak partiye oy verip oyumu boşa atmam. Bu bildiğin sana verilen hakkı boşa atmak gibi bir şeydir.
CHP ye mi basalım yani?

Ümit Özdağ röportajını izledin mi? Mülteci kısmın da ne boş yaptı ama. Yok avrupa istemiyor vs. vs. Bir de cevapları inandırıcı bulmamış Enes abimiz. Twitter'dan öyle buyurdu kendileri.

Order kim?
Bu videoda Ümit Özdağ hiç de doğru konuşmamış. Adamın babası HDP'li oldu da ne oldu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı