CHP Parti Teşkilatı Genel Başkan ile Mahalle Mahalle Dolaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar AKP'nin kazanmasının sebebi mahalle teşkilatlarının çok aktif çalışmasıdır. CHP bu sorunu hallettiği zaman başarılı olmaya başlayacaktır.

AKP nin kazanmasinin yegane sebebi oy verenleri. Calismak bir yerlere gelmek icin hic bir zaman yeterli degildir Turkiye'de.

Kılıçdaroğlu ayrı bir olay. Muharrem İnce ile CHP'nin nasıl bir potansiyel kazanabildiğini herkes gördü. CHP'nin biraz ufkunu genişletmesi lazım. Olmuyor işte sürekli aynı işlerle, zorlamanın manası yok. Halk da bıktı.

Bir de Binali Yıldırım'ı bir tek ben mi mutsuz gördüm? Çok siyasileri takip eden biri değilim ama adam başbakanlıktan, meclis başkanlığından, belediye başkanlığına kadar düştü. Prestij olayları bu konuda çok önemlidir, sanki zorla itilmiş gibi geliyor bana.

Binali Yildirim'in bu olayi kafasina takacak karakterde biri oldugunu hic sanmiyorum.

Yine parti olarak olaya bakılmış. Ekrem İmamoğlu zaten Beylikdüzü'nü yönetiyordu. Gidin bakın İstanbul'un en iyi yerlerinden biri.

Adamın daha kötü bir hareketini görmedim. Herkese insan gibi davranıyor. Karşısına AKP'li bir vatandaş gelince de insan gibi konuşuyor, hakaret etmiyor. En son AKP'li adama saygılı bir şekilde ayarı vermişti.

Ekrem İmamoğlu gayet iyi biri. İstanbul'u gayet iyi yönetebileceğini düşünüyorum. Ayrıca gayet iyi çalışıyor. Bence İstanbul'u alma ihtimali baya yüksek. Geldiğinde ise çok daha iyi yönetecektir.

Adından ne olduğun anlaşıyor. Ortalığı karıştırmaya gelmiş ve hiç sorgulamadan birine tapıyorsun. Sen az öteye git.
İşte hocam bu zihniyet batırıyor. Bunu bence böyle yapanlar bırakmalı yoksa bu iş olmaz. DIŞLAMA DIŞLAMA DIŞLAMA

@Silinen üye
Bu kafayla onunda gelmesi zor. Seçim vaadi veriyor, ertesi gün TV'de vaadi için seçim vakti böyle şeyler söyleniyor öyle bir şey olmaz diyor. Benimde tepem atıyor, diyorum yarın bu gelse demek ki yapmadığı şeyler için böyle bir açıklama yapacak.

Arka planda zehir gibi bir sürü insanlar var, birilerine bağlı kalınmamalı daha iyisi her zaman vardır. Zehir gibi doçentlerimiz var bunların bir şekilde buralara sokulması lazım. Ön planda olmasa bile arka planda olmalılar.

Yine parti olarak olaya bakılmış. Ekrem İmamoğlu zaten Beylikdüzü'nü yönetiyordu. Gidin bakın İstanbul'un en iyi yerlerinden biri.

Adamın daha kötü bir hareketini görmedim. Herkese insan gibi davranıyor. Karşısına AKP'li bir vatandaş gelince de insan gibi konuşuyor, hakaret etmiyor. En son AKP'li adama saygılı bir şekilde ayarı vermişti.

Ekrem İmamoğlu gayet iyi biri. İstanbul'u gayet iyi yönetebileceğini düşünüyorum. Ayrıca gayet iyi çalışıyor. Bence İstanbul'u alma ihtimali baya yüksek. Geldiğinde ise çok daha iyi yönetecektir.
Sana yürekten katılıyorum. İmamoğlu gibi karakterli insanları; mahalle ortamında korumasız şekilde görmek beni çok mutlu ediyor. İmamoğlu gibi insanların halkın arasına karışması - halka aynı seviyede davranması çok güzel davranışlar. EGO yok bu tip insanlarda, insan olduğunun farkındalar.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun köy derneğinde mikrofonsuz konuşma yapması da bu anlamda çok anlamlı - çok değerli bir davranış. Egodan arınmış - insanca bir davranış. Her ne olursa olsun taktir etmek lazım. Benim gibi insanların CHP gibi inanç anlamında saygı problemi yaşayan partilere oy vermesinin tek sebebi; Ekrem İmamoğlu veya Muharrem İnce gibi halkın derdinden anlayan adaylar sunuyor olmaları. Ah keşke CHP'nin inanç mevzularında sergilemiş olduğu vizyon farklı olsa da %50 tabanından oy çalabilse :)

Allah muhafaza... Ne hale getirmişlerdi ülkeyi.... Rabbim onlara fırsat vermesin....

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Devlete verilen zararlar kim ve kimler tarafından gerçekleştirilmiş... Manidar...
Konuyla çok alakalı....Daha neler neler.. yaşın yetiyorsa hatırlarsın...

Ne yapmışlar? Ataya ayyaş diyene tepki olarak, 3-5 devlet malına zarar vermişler, onun karşılığında da 7-8 can yitmiş, öldürülmüş. Senin nickini aldığın ne yaptı? Ülkenin vatansever askerlerine kumpas kurup, ergenekon balyoz diye uydurma terör örgütleri ile hapise gönderdi, yerine teröristleri doldurdu, o teröristler darbe girişimi yapıp yüzlerce kişiyi öldürdü. Bu dünyanın hangi ülkesi kültüründe olursa olsun, vatana ihanet suçudur ve cezası da idamdır. Öyle "kandırıldık" diyerek çıkamazsın işin içinden. Ama sizlerde vatan millet gibi mefrumlar olmadığı için, şuan hala ülkenin başında durabiliyor. Bu ülke ve dünya tarihinde hiç bir ülke, şuanki durum kadar hıyanet içinde olmamıştır. Yani "ne hale getirmişler ülkeyi" lafını sen biat ettiğin, secde ettiğin reisin için söyle.

Ne yapmışlar? Ataya ayyaş diyene tepki olarak, 3-5 devlet malına zarar vermişler, onun karşılığında da 7-8 can yitmiş, öldürülmüş. Senin nickini aldığın ne yaptı? Ülkenin vatansever askerlerine kumpas kurup, ergenekon balyoz diye uydurma terör örgütleri ile hapise gönderdi, yerine teröristleri doldurdu, o teröristler darbe girişimi yapıp yüzlerce kişiyi öldürdü. Bu dünyanın hangi ülkesi kültüründe olursa olsun, vatana ihanet suçudur ve cezası da idamdır. Öyle "kandırıldık" diyerek çıkamazsın işin içinden. Ama sizlerde vatan millet gibi mefrumlar olmadığı için, şuan hala ülkenin başında durabiliyor. Bu ülke ve dünya tarihinde hiç bir ülke, şuanki durum kadar hıyanet içinde olmamıştır. Yani "ne hale getirmişler ülkeyi" lafını sen biat ettiğin, secde ettiğin reisin için söyle.
Ne mi yapmislar gezi parkı olayının devlete zararı 157milyar dolar ne tesadüf gezi parkı olayından 1 hafta önce ülkemiz Osmanlı'dan sonra ilk defa en düşük faizi yakalamıştı

31 Mart gecesi tekrardan görüşelim :)

Ayrıca Ekrem İmamoğlu, korumasız geziyor diyen arkadaş; İmamoğlu Cumhurbaşkanı olsa (rüyasında), tek başına bisikletle gezecek değil mi?

Burası az nüfuslu, minnak bir Kuzey Avrupa ülkesi değil, Ortadoğu.

Ayrıca bir de Muharrem İnce için, halkın derdinden anlıyor demiş. Aynen, seçim gecesi kafayı çekip, ortadan tüyüp, o kadar destekçimi ben mağdur ettim çünkü :) Sonra da alıkoyulduğumdan şüphelenen destekçilerime şizofren dedim.

Geçiniz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar CHP adaylarını eleştirmeden önce kendi adaylarınıza dönüp de bir bakın derim.
Binali Yıldırım gibi kukla başbakan - kukla belediye başkanı adalarına oy veriyorsunuz.
Trollük dışında hiçbir şey yapmayan adaylara - akıllı tahtaya yazı yazmayı beceremeyen - sevgili kelimesinde şapka olup olmadığını yanındaki yetkililere soran bir adaya oy veriyorsunuz :D

Siz "Vatanseverlik adı altında düzenin kölesi haline getirilmiş" durumdasınız. Ben de vatanseverim ancak ülkenin gidişatı ortada. Yalnızca iktidara "Gidişatı düzeltmezsen koltuğundan olursun" mesajı vermek için bile olsa gerekli mesajı vermelisiniz.

Ben ilçe bazında bir konu açmıştım ancak fikirlerim Türkiye bazında da aynı ne yazık ki. Her geçen gün halkın fakirleştiği ve birilerinin çok zenginleştiği bir düzenin içerisindeyiz.

Kimsenin siyasi tercihlerine karışmak bize düşmez yine de. Aynı şekilde kimseyi vatan haini ilan edemeyiz :) Halk birbiri ile barışık olmadıkça hiçbir şeyin önemi kalmıyor :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı