CHP'den Steam'in dolara geçişi ile ilgili açıklama

Bu partide hep aynı. Bir şey olur "bir şey oldu!" diye açıklama yapıyorlar. Piyasadaki klavye delikanlıları daha muhalif bunlardan.
Klasik CHP. Dümdüz bir açıklama yapılmış. AKP gençlere yük bindiriyor demiş, sonrası off. Çünkü gerçek anlamda umurlarında değil ki. Belki gençlerden oy alırız çalışması işte.

Bölümü geçmek için bütün tuşlara basıyorlar :D

Klasik CHP. Dümdüz bir açıklama yapılmış. AKP gençlere yük bindiriyor demiş, sonrası off. Çünkü gerçek anlamda umurlarında değil ki. Belki gençlerden oy alırız çalışması işte.

Bölümü geçmek için bütün tuşlara basıyorlar :D
Nasıl hala ana muhalif ona şaşıyorum ben aslında :D. Türkiye’deki muhalif partilerin hiçbirinde iş yok. CHP’nin kemik kitlesi var ne derse he diyen onlar yüzünden hala Türkiye’de ana muhalefet bunlar. Çok yazık.

Nasıl hala ana muhalif ona şaşıyorum ben aslında :D. Türkiye’deki muhalif partilerin hiçbirinde iş yok. CHP’nin kemik kitlesi var ne derse he diyen onlar yüzünden hala Türkiye’de ana muhalefet bunlar. Çok yazık.
Ülkemizde adamcılık ve taraftarlık var her iki tarafta da. Ülkede %80 taraftar gibi düşündüğü için kalan %20 de kötünün iyisi olsun diyerek iki taraftan birisini desteklemek zorunda kalıyor. Aslında bu farkındalığa sahip %20'nin vizyonunu her iki taraf da karşılamıyor. %20'lik dediğim kesim üstün zekalı falan da değil, tarafsız düşünceye sahip sadece.

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Gölge Kabine Sanayi ve Teknoloji Bakanı Pınar Uzun Okakın, “4.5 milyon Türk kullanıcısı olan oyun sektörü devi Steam, Türk lirası ile oyun satışını platformundan yarın kaldırıyor. AKP iktidarı gençlere yük olma misyonunu bu platformlar üzerinden dahi eksik etmiyor. Türk lirası ile satışın sonlanmasıyla beraber tüm oyunlar pahalanacak ve bu durum oyuncuların cebini yakacak” dedi.
---
-
Kaynak: CHP'den Steam'in dolara geçişiyle ilgili açıklama
Disney Atatürk olayı hakkında yorum yapmayan Atatürkçü partimin aklına steam mi geldi? Yazıklar olsun.

İktidarda olmayan, saraya, tarikata vs bağlı olmayan kimse kolay kolay bir şey yapamaz bu ülkede, CHP ne yapsın? Tepemizde bizi bile isteye batıran, Türk lirasını yerin dibine sokan sonsuz yetkili biri varken ne yapmalarını bekliyordunuz? Bu sistemde böyle.

Kılıçdaroğlu iyi-kötü gönderildi adaylık yanlışından sonra ama kılıçdaroğlu'nu çarmıha gerseler bile gene gelir "CHP değil mi yhaa: S" diye entry girersiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı