Sınıfta kalma ile ilgili açıklama

Evet, geçmiş olsun. Sınıfta kalma var imiş. %80'miz pert. Aynı zaman da sınav olayı da artık kesin. Sınıf grubuna çalışma notları ve sorumlu olduğumuz ünitelerin PDF'si atıldı.
Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Söylemesi ayıptır bira çarptı galiba, tekrardan özür dilerim.
Ben de tam yazacaktım. "Kafanız mı güzel?" diye. En son yazdığımda uygunsuz üslup yemiştim, yazmamak için zor dayandım. Tahmin ettiğim gibiymiş.

Sıkıntı yok, konuya devam. :)

Sınavlar zor ve eğitim gerçekten verimsiz.

@Seradotwav hocam, Arapça hep 15-20 arası geliyordu ve Türkçe'den, matematikten vs. hep 40 civarları alırdım. Sınıfı geçerdim her seferinde, bu seferde geçirirler umarım. Diğer dersler genellikle 60 altı olmuyor. İngilizce, resim, beden gibi dersler hep 100 zaten.

@Seradotwav hocam, Arapça hep 15-20 arası geliyordu ve Türkçeden, matematikten vs. hep 40 civarları alırdım. Sınıfı geçerdim her seferinde, bu seferde geçirirler umarım. Diğer dersler genellikle 60 altı olmuyor. İngilizce, resim, beden gibi dersler hep 100 zaten.
Ortalama 60'ı geçer diye düşünüyorum. Gene de siz çalışın.

Birde 1.dönem kalma yok ben 2. dönemde sınav olacağını düşünüyorum. 1 eğitim yılında 1 sınav olacağımızı düşünmüyorum. Yani 1. sınavları olduysanız ve notlarınız kötü ise 2.dönem düzeltme şansınız var.

Bizim hocalar neyi bekliyor anlamadım. Ne sınav tarihi var ne hangi konular çıkacağı. 2 kişi hariç performans ödevi bile vermediler. Son hafta ödev yağdırırlarsa ne yaparım bilmiyorum. Açık açık konuşsam ben terbiyesiz olurum.

Geri
Yukarı