CHP'li Tanju Özcan kesin ihraç talebiyle disipline sevk edildi!

Sen şimdiden başla o zaman sokağa çıkıp!

Not: Herkes gibi benim de bir fikrim ve düşüncem var. Boş beleş saçma sapan şeyler yazacağınıza her türlü fikrinizi yazın istediğiniz gibi tartışalım konuşalım. Ben kimseye hakaret etmem küfür etmem saygısızlık yapmamaya çalışırım. Ama sizin gibi fikrini anlatamayan düşüncesini belirtemeyen tipler heme saldırmaya başlıyor nedense?

Ben kartlarımı açık oynuyorum ve Kemal Kılıçdaroğlunu beğenmediğimi siyasetini doğru bulmadığımı söylüyorum her fırsatta zaten! Ama bunu anlamak istemeyenler hemen başka yerlerden yüklenmeye çalışıyor.
:D:D:D:D SDN'de kim olduğumu söylerim de, kimlikleri farklı tutmaya çalışıyorum hadi yine iyisin :) Senle 1,5 yıla yakın bir süre tartıştım ve fark ettiğim tek şey şu; sen savunduğun şeyin yanlış olduğunu biliyorsun, her şeyin ama her şeyin farkındasın buna rağmen her türlü kirli oyunu oynayarak insanları yanlış bilgilendiriyorsun, biri seninle tartışınca da hemen CHP kartını oynuyorsun. Ülke her gün ama her gün daha kötüye gidiyor ve bunu senin gibi gündemi/politikayı takip eden bir adam adı gibi iyi bilir. Sen ve senin gibilere karşı artık 5 kat daha sinirliyim, agresifim. Sen ve senin gibilerin yaşadığımız/yaşadığım bu hayatta çok büyük parmağı var. Siz yanlışı doğru olarak düşünmüyorsunuz, yanlışın yanlış olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Aslında size çok uygun bir tabir var ancak bunu günümüz Türkiye'sinde ne yazıktır ki söyleyemiyorum... Diğer arkadaşlara son sözüm şudur ki; bu ruh emicilerin fikri değişmez, doğrunun ve yanlışın ne olduğunun çok iyi farkındalar, tartışmalarınızı buna göre yapın, öbür türlü erken yaşlanırsınız.

insanları yanlış bilgilendiriyorsun

Yanlış olan bir bilgi varsa doğrusunu yaz tutan mı var? Veya CHP'den Kemal Kılıçdaroğlun'dan çok memnunum çok iyi bir lider ülkeyi o kurtaracak diye çık söyle savun tutan engelleyen mi var?

Kendi düşüncelerini fikirlerini yazan insanları sırf senin gibi düşünmüyor diye laftalama yeter. Kendin derdini anlatamıyon savunamıyon diye millete saldırma yeter.

Korkma ben hakaret etmem saldırmam senin gibi herkes özgür sonuç olarak.
HDP tarafından bu ihraç talebi sonrası böyle bir tweet gelmiş!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
HDP tarafından bu ihraç talebi sonrası böyle bir tweet gelmiş!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnsan hakları?
İnsan hakları savunucuları ile helalleşmek? Belediye başkanını insan haklarını savunmak için ihraç etmek? 😂

İnsan hakları savunucuları ile helalleşmek? Belediye başkanını insan haklarını savunmak için ihraç etmek?

Şaka maka değil. Adamlar kimi isterse resmen ayağı kayıyor. Siyasi hayatı bitiyor resmen. :)

İYİ parti için Yavuz Ağıralioğlu'na iki laf ettiler görevi gitti. CHP'den Tanju Özcan'ı bitirdiler.

Daha 1-2 gün önce Meral Akşener ve Mansur Yavaş'ın adaylığına veto verdi HDP.

Yani işin özü resmen ne isterse yaptırıyor kimi isterse götürüyor gibiler...

Şaka maka değil. Adamlar kimi isterse resmen ayağı kayıyor. Siyasi hayatı bitiyor resmen. :)

İYİ parti için Yavuz Ağıralioğlu'na iki laf ettiler görevi gitti. CHP'den Tanju Özcan'ı bitirdiler.

Daha 1-2 gün önce Meral Akşener ve Mansur Yavaş'ın adaylığına veto verdi HDP.

Yani işin özü resmen ne isterse yaptırıyor kimi isterse götürüyor gibiler...
Kendi topuğuna sıkmak deyimi bu olaya nokta atışı olur.
Yıllardan beri CHP saçma kararlar alıyor veya KK, seçim yaklaşırken de böyle ani çıkışlar yapıyor olduk olmadık konulara, sonra "vay babam niye kaybettik?" oluyor.

Politikacı isen net bir çizgin olmalı, ikinci turda sırf böyle konuştukları için AKP'ye basarım oyumu dâhâ iyi. Bu ülke ikinci bir "çözüm sürecini" görmek istemez.

Böyle başarısız muhalefet olmamalıydı, ne diyelim?

Geri
Yukarı