Chrome Alternatifi Tarayıcı Önerisi

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 2B
Chrome tarayıcıdan neden memnun değilsin? Ben eklenti kütüphanesi ve google hesabıyla senkronizasyonu sayesinde daha iyi tarayıcı bulsam bile geçmem.

Whatsapp Web ile ilgili sorun yaşıyorum. Bazen de Facebook üzerinde sorun yaşıyorum.
Önerilere bakıyorum arkadaşlar. Teşekkürler.

Chrome tarayıcıdan neden memnun değilsin? Ben eklenti kütüphanesi ve Google hesabıyla senkronizasyonu sayesinde daha iyi tarayıcı bulsam bile geçmem.

Ben güvenli olduğunu düşünmediğim için kullanmıyorum. Firefox'ta DuckDuckGo kullanıyorum. Chrome'a DuckDuckGo eklersen de anlamı kalmaz sonuçta Google. Firefox ve DuckDuckGo ne kadar güvenli dersende Google'dan daha güvenli olduğuna eminim.

Firefox'tan memnunum ben, önerebilirim.

Bir yılı aşkın süredir kullandığım Firefox önerebilirim. Mobil tarafında yakın tarihte gelen güncelleştirmeler ile o tarafı da gerçekten iyi bir hale getirdiler.

Herkes yazmış ama ben de yazayım, Firefox. Hatta indirme bağlantısı da bırakayım.

Firefox öneririm kesinlikle, bunun dışında Vivaldi'ye de bakabilirsin.
Hocam mesela 10 sekme var tarayıcıyı kapatınca tüm sekmeler gidiyor. Bunu Firefox'ta gitmemesini nasıl sağlarım?

Hocam mesela 10 sekme var tarayıcıyı kapatınca tüm sekmeler gidiyor. Bunu Firefox'ta gitmemesini nasıl sağlarım?
1602444452934.png

Kişisel bilgisayarımda Opera kullanıyordum. GX versiyonuna geçtim. Oldukça başarılı buluyorum.
İş bilgisayarımda da Firefox kullanıyorum. Yine gayet stabil ve hızlı olduğunu belirtebilirim.

Hangisi olursa olsun, güzel bir deneyim sunacaktır. Fonksiyonellik açısından Opera GX, bir tık önde tabi.

Firefox her ne kadar Chromium tabanlı tarayıcılara göre fazla sistem sömürse de vazgeçemiyorum. Edge Chromium kullanmak istiyorum lakin. Intel+NVIDIA GPU'lu laptop kullanıyorum. Hangisiyle alakalı bilmiyorum ama Chromium tabanlı istisnasız bütün tarayıcılarda "flickering" denen sorun baş gösterdi bende.

Firefox candır.

Geri
Yukarı