Chrome ana sayfasından doodle kaldırma

Fraosary

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Developer, Grafiker
Chrome kullanıyorum ama her gün uyduruk Doodle'lar getiriyor Google, bu yüzden de temamın görüntüsü bozuluyor. Bunu yok etmenin bir yolu yok mu?

1624265025965.png

Chrome mağazasında engelleyen bazı eklentiler varmış. Denemedim ama şans verebilirsin. Ben basit bir eklenti yapmıştım kendim. Bildiğin düz bir HTML sayfası, böylece hem istediğim görseli koydum arkaplana, hem de Google logosunu hiç görmüyorum . Bilgin veya ilgin varsa onu da düşünebilirsin.

Chrome mağazasında engelleyen bazı eklentiler varmış. Denemedim ama şans verebilirsin. Ben basit bir eklenti yapmıştım kendim. Bildiğin düz bir HTML sayfası, böylece hem istediğim görseli koydum arkaplana, hem de Google logosunu hiç görmüyorum . Bilgin veya ilgin varsa onu da düşünebilirsin.
Bu eklentiyi yükledim ama hala doodle görünüyor.
1624265677553.png

Kapatıp açıp da yaptım ama hala aynı sorun.
Doodle'ları kapatmaya Google izin vermiyormuş. Yani ayarlarda falan böyle bir seçenek yok. Çalışan eklenti bulana kadar birkaç eklenti denemen gerekiyor. Ya da mağazadaki temalara bakıp logoyu içermeyen bir tema seçebilirsin. Logo olmazsa doodle da olmaz. Ya da en temizi kendi temanı yazıp kullanabilirsin. Benim bildiğim başka seçenek yok maalesef daha fazla yardımcı olamayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı