Çözüldü Chrome çok yavaş dosya indiriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Zaneisboos

Hectopat
Daha fazla  
Chrome'dan bir şey indirirken çok yavaş iniyor. İnternetim iyi, 10 Mbps upload alıyorum ve dosya inerken 800KB/s'de iniyor. Ne indirsem öyle ama bir oyunu güncelleme yapınca sorun yok. Şu an bir müzik listesi indiriyorum, 55 MB'ın 5 dk'dır 6 MB'ı indi. Hız testi yaptım; 8 upload, 45 download alıyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Chrome'dan bir şey indirirken çok yavaş iniyor. İnternetim iyi, 10 Mbps upload alıyorum ve dosya inerken 800KB/s'de iniyor. Ne indirsem öyle ama bir oyunu güncelleme yapınca sorun yok. Şu an bir müzik listesi indiriyorum, 55 MB'ın 5 Dk'dır 6 MB'ı indi. Hız testi yaptım; 8 upload, 45 download alıyorum. Teşekkürler.

Hocam Free Download Manager kullanabilirsiniz. Technopat üzerinde linki var. Onun ile deneyin. Ayrıca ücretsiz

IDM indirdim, yaklaşık 20 sn sürdü indirmesi, bayağı hızlıymış. Teşekkür ederim size ve diğer hocalarımıza. Bir şey daha soracağım sitesinde 30 gün deneme süresi yazıyordu paralı bir uygulama mı?

IDM indirdim yaklaşık 20 sn sürdü indirmesi bayağı hızlıymış. Teşekkür ederim size ve diğer hocalarımıza. Bir şey daha soracağım sitesinde 30 gün deneme süresi yazıyordu paralı bir uygulama mı?

Onu daha da hızlandırabilirsin, bir SS atsana?

Onu daha da hızlandırabilirsin, bir SS atsana?
Atıyorum bir saniye.
1645466342159.png

Seçenekler ve oradan bağlantı mıydı neydi, ona bas ve SS gönder.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı