Google çok yavaş dosya indiriyor

Hız testlerinde ve Steam vb. platformlar üzerinden oyun indirirken 4.7 civarı download alıyorum. Fakat Google'dan herhangi bir şey indirirken 0.7 civarı ile indiriyor. Neden?

Hocam indirme yaptığınız site üzerinde bir sorun olabilir mi, internet hız testi yapın ve aynı sonucu mu alıyorsunuz?

Bunlara baktın mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam indirme yaptığınız site üzerinde bir sorun olabilir mi, internet hız testi yapın ve aynı sonucu mu alıyorsunuz?
Test yapınca 4.8 çıkıyor.
Bunlara baktın mı?

Bakmamıştım deneyeceğim.

Birincisi IDM gibi programlar Google'den daha hızldır ikincisi internetiniz hızlı olsa bile dosyayı indirdiğiniz site sunucusu yavaşsa yine yavaş iner.

Hız testlerinde ve Steam vb. platformlar üzerinden oyun indirirken 4.7 civarı download alıyorum. Fakat Google'dan herhangi bir şey indirirken 0.7 civarı ile indiriyor. Neden?
Sitenin sunucuları doluluk ve izin verilen indirme boyutuna göre indirir. Drive ile saniyede 3 MB indirebiliyorum fakat MediaFire benzeri siteler ile bu ancak 700kb ile 1 Mb arası oluyor.

Geri
Yukarı