Çözüldü Chrome "ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Proxy hatası verdikten sonra biraz araştırdım regedit e girip hkey local machine >software>policies>Microsoft>Windows>current version>internet settings sonra ona girip proxyperuser olan dosyasyı silip aynı isimde dize değeri oluşturup 1 değeri verip çıkıyoruz.(İnternet settingsdeki dosya değil internet settings bu arada)
Bende yeniden başlatınca aynı hatayı alıyordum . tarayıcıdan arama motorum google.com olarak gözüküyordu . bunu google.com.tr olarak değiştirdim . yada yahoo, bing vs. gibi diğerlerini seçince sorunum düzeldi . proxyperuser dizini 0 olarak gözükse bile normal olarak çalışıyor .denemek isteyen arkadaşlar birde o şekilde denesin

Proxy hatası verdikten sonra biraz araştırdım regedit e girip hkey local machine >software>policies>microsoft>windows>current version>internet settings sonra ona girip proxyperuser olan dosyasyı silip aynı isimde dize değeri oluşturup 1 değeri verip çıkıyoruz.(internet settingsdeki dosya değil internet settings bu arada)

Kral eyvallah çözüldü.

Sorunun kalıcı çözümü için MalwareBytes kuracaksınız regeditdeki bütün yanlış girdileri düzeltiyor. Free Trial olarak kurun tarama başlatın. Detections altında görünecek temizleyin okdir. Kesin çözüm.

Proxy hatası verdikten sonra biraz araştırdım regedit e girip hkey local machine >software>policies>Microsoft>Windows>current version>internet settings sonra ona girip proxyperuser olan dosyasyı silip aynı isimde dize değeri oluşturup 1 değeri verip çıkıyoruz.(İnternet settingsdeki dosya değil internet settings bu arada)

Teşekkürler.

Proxy hatası verdikten sonra biraz araştırdım Regedit'e girip hkey local machine >software>policies>Microsoft>Windows>current version>internet settings sonra ona girip proxyperuser olan dosyasyı silip aynı isimde dize değeri oluşturup 1 değeri verip çıkıyoruz.(İnternet settingsdeki dosya değil internet settings bu arada)

Adam çözmüş dağılın. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı