Chrome - Google ayarlarını açınca reset atıyor

SemihTopuz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, dün arkadaşım facebook kayıtlı şifreyi göstermeyi farklı bir yoldan yaptı "Sayfayı İncele" oradan bir yazıyı sildi ve şifre gözüktü. Fakat 5 saniye sonra bilgisayar mavi ekran verdi ve PC tekrar açıldı, ne zaman ayarlara girsem mavi ekran verip rest atıyor. Lütfen çözüm söyleyin.

sistem bilgileri.jpg

Kimse yardımcı olamayacak mı ?

Sıkıntı şurada Google Chrome silip yüklediğim halde ayarlar kısmına girdiğimde yine aynı sorunu yaşamam silip yüklemek işe YARAMADI! Chrome ayarlarına ne zaman girsem rest atıyor pc ?

Sıkıntı şurada Google Chrome silip yüklediğim halde ayarlar kısmına girdiğimde yine aynı sorunu yaşamam silip yüklemek işe YARAMADI!
Yazdıklarımı okumadığın için olmuyor işte sana sil ve yükle diye birşey dedim mi? Niye tam okumuyorsunuz? Yapamayacaksanız söyleyin bağlanıp yapalım.

Merhaba, dün arkadaşım Facebook kayıtlı şifreyi göstermeyi farklı bir yoldan yaptı "sayfayı incele" oradan bir yazıyı sildi ve şifre gözüktü. fakat 5 saniye sonra bilgisayar mavi ekran verdi ve PC tekrar açıldı, ne zaman ayarlara girsem mavi ekran verip rest atıyor. Lütfen çözüm söyleyin.

Eki Görüntüle 170893

Kimse yardımcı olamayacak mı?

Her ne kadar eski olsa da yeni gören arkadaşlar için bilgi vereyim.
Aynı hatayı kendi bilgisayarım'da aldım, tek yapmanız gereken RAM'iniz takılı olduğu slotun yerini değiştirmek veya tozunu alıp tekrar takmak. Ben bu şekilde çözdüm, tabii hardiskiniz ısınmış olabilir ekran kartınız ısınmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı