Çözüm Chrome Google oturumlarını kapatması sorununun çözümü

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kağan Kabadayı

Centipat
Daha fazla  
Hepinize merhaba dostlar hiç uzatmadan konuya gireceğim ve sizi bu dertden kurtaracağım.
Birçoğunuzunda yaşadığı bir sorun olan Chrome penceresini kapattığınızda açılan Google hesaplarınızın oturumunun kapanması sorunu bu soruna bir çözüm buldum ve sizlerle paylaşmak istedim:

• Adım1: Chrome'u açın ve şu adrese gidin: chrome://settings/reset
  • Adım 2: Açılan yerde "Ayarları orijinal varsayılan değerlerine geri yükleyin" yazan yere tıklayın.
  • Adım 3: Daha sonra "Ayarları sıfırla" tıklayın ve bu işlemi 5 kez tekrar edin (NOT: Chrome'daki kayıtlı tüm verileriniz silinir.)
  • Adım 4: Ardından Google hesabınızda oturum açın açtıktan sonra Chrome pencerisini eğer tam ekranda iseniz tam ekrandan çıkartın ve pencereyi kapatmadan Chrome kısayolunu 2-3 defa açın bu yeni Chrome pencerelerinin açılmasını sağlayacaktır açılan yeni pencerelerde Google hesabınızın oturumunun açık olup olmadığını kontrol edin.
  • Adım 5: Eğer açıksa tüm Chrome pencerelerini kapatın ve tekrar açın.
Artık Google hesaplarınızın oturumu kapanmayacak.
Hepinize esenlikler dilerim.

Hepinize merhaba dostlar hiç uzatmadan konuya gireceğim ve sizi bu dertden kurtaracağım.
Birçoğunuzunda yaşadığı bir sorun olan Chrome penceresini kapattığınızda açılan Google hesaplarınızın oturumunun kapanması sorunu bu soruna bir çözüm buldum ve sizlerle paylaşmak istedim:

• Adım1: Chrome'u açın ve şu adrese gidin: chrome://settings/reset
  • Adım 2: Açılan yerde "ayarları orijinal varsayılan değerlerine geri yükleyin" yazan yere tıklayın.
  • Adım 3: Daha sonra "ayarları sıfırla" tıklayın ve bu işlemi 5 kez tekrar edin (not: Chrome'daki kayıtlı tüm verileriniz silinir.)
  • Adım 4: Ardından Google hesabınızda oturum açın açtıktan sonra Chrome pencerisini eğer tam ekranda iseniz tam ekrandan çıkartın ve pencereyi kapatmadan Chrome kısayolunu 2-3 defa açın bu yeni Chrome pencerelerinin açılmasını sağlayacaktır açılan yeni pencerelerde Google hesabınızın oturumunun açık olup olmadığını kontrol edin.
  • Adım 5: Eğer açıksa tüm Chrome pencerelerini kapatın ve tekrar açın.
Artık Google hesaplarınızın oturumu kapanmayacak.
Hepinize esenlikler dilerim.

Zaten çerezlere girip Chrome'dan cikilinca çerezleri sil ayarı vardı kapatınca duzeliyordu.

Geri
Yukarı