Chrome "Google senkronizasyonu duraklatıldı" hatası

Kral çok uzun zaman olmuş ama yapman gereken şey Google ayarlarından arama kısmına çerezler yaz, çerezler ve diğer site verilerine tıkla sonra aşağıdaki Chrome'dan çıktığımda çerezleri ve site verilerini temizle ayarı açıksa kapatman yeterli olacaktır.

bu sorunla uğraşıyordum hiçbir yerde çözümünü bulamadım herkes aynı şeyleri söylemiş.

benim çözümüm: sophos diye bir program kullanıyordum onu kaldırınca düzeldi herhangi bir güvenlik yazılımı yüklediyseniz sebebi o olabilir.

Kral çok uzun zaman olmuş ama yapman gereken şey Google ayarlarından arama kısmına çerezler yaz, çerezler ve diğer site verilerine tıkla sonra aşağıdaki Chrome'dan çıktığımda çerezleri ve site verilerini temizle ayarı açıksa kapatman yeterli olacaktır.
Arkadaşlar çözüm bu şekilde oluyor. Sorun sizin geçmişi temizle kısmından gelişmiş olarak temizleme yapmanızdan kaynaklanabilir. Gelişmiş temizlemeden sonra çerezleri sürekli silmeye ayarlıyor ve bunu tekrar kapatmazsanız her chrome kapandığında sıfırlanıyor.

Uzun süre geçmiş ama olsun yinede cevaplayayım sağ üt taraftaki 3 noktaya basın en alt daki ayarlar a basın ve üst tarafdaki kısma bunu yazın Chrome'dan çıktığımda çerezleri ve site verilerini temizle ve o özellik açıksa kapatın oluyor en azından ben öyle yaptım oldu inş sizdede olur çünkü sinir bozucu bir durum
1610972035722.png

Yeni konular

Geri
Yukarı