Chrome için yapılan özel eklentiyi Opera'ya ekleyebilir miyim?

mhk1595

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Chrome için özel bir eklenti yaptırdım. Mağazada yok ama bunu aynı zamanda Opera için de kullanmam gerekiyor. Bu mümkün mü, çalışır mı? Opera gibi VPN özellikli, aynı zamanda Chrome eklentisini çalıştırabilecek bir tarayıcı var mı? Ek uzantı olarak VPN istemiyorum ,çoğu genelde berbat çalışıyor.

Çalışma ihtimali yüksek. Denemenizi öneririm. Mesela Chrome'un eklenti mağazasından Edge'ye, Opera'ya eklenti kuranları sık sık görüyorum hatta kendim de çok kez yaptıydım. Bu eklentiler hem Chrome'da hem de diğer tarayıcılarda çalışabildiğine göre böyle de çalışma ihtimal var. Denemenizi öneririm.

"Install Chrome Extensions" eklentisini kullanarak Chrome'daki tüm uzantıları indirebilirsiniz.

O Chrome Web mağazasında olan eklentiler için. Yukarıda belirttiğim gibi özel bir eklenti ve mağazada yok.
Çalışma ihtimali yüksek. Denemenizi öneririm. Mesela Chrome'un eklenti mağazasından Edge'e, Opera'ya eklenti kuranları sık sık görüyorum hatta kendim de çok kez yaptıydım. Bu eklentiler hem Chrome'da hem de diğer tarayıcılarda çalışabildiğine göre böyle de çalışma ihtimal var. Denemenizi öneririm.

Geliştirici modundan mı yapacağım? Yoksa eklemek için ayrı bir eklenti gerekiyor mu?

Chrome web mağazası'na ekleyip Opera'nın söylediğmiz eklenitisiyle kullansanız olur mu?

Eklentiyi Chrome mağazası kurallarına göre yapıldı mı bilmiyorum. Mağazaya ekleyip sonra silinebilir. Aslında sadece kendim kullanmak istiyorum o yüzden mağazaya da kullanmak istemiyorum.

Ben onu örnek olarak verdim. Yani Chrome mağazada Chrome için yapılan eklentiler diğer tarayıcılarda da genelde çalışıyorsa sizin mağaza dışı eklentiniz de muhtemelen çoğu tarayıcıda çalışır diye düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı