Chrome verileri Opera'ya aktarma

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Opera'yı indirdim. Setup ekranında yer imlerini ve veriyi varsayılan tarayıcıdan al dememe rağmen veriler aktarılmadı. Çözümü nedir?

sdassda.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Chrome kullan kafan rahat etsin.

Merhaba, Chrome tarayıcı bilgisayarımın özellikleri iyi olmasına rağmen çok stabil gelmiyor bana. En basit örnekle YouTube'da tam ekran yaparken bile 3-4 saniye bekletiyor aynı şekilde tam ekrandan çıkarken de aynı sorun. Bilgisayarımda 8 GB RAM ve SSD mevcut. Eklenti olarak sadece ublock Origin kullanmaktayım. Sizce neden oluyordur bu sorun?

Merhaba, Chrome tarayıcı bilgisayarımın özellikleri iyi olmasına rağmen çok stabil gelmiyor bana. En basit örnekle YouTube'da tam ekran yaparken bile 3-4 saniye bekletiyor aynı şekilde tam ekrandan çıkarken de aynı sorun. Bilgisayarımda 8 GB RAM ve SSD mevcut. Eklenti olarak sadece ublock Origin kullanmaktayım. Sizce neden oluyordur bu sorun?

Aynı sorun bende de var sebebini bilmiyorum. Eklentileri devre dışı bırakıp denedim. Bir şey fark etmedi. Opera ve Edge yüklü bilgisayarımda oradan denedim gene aynı şekilde tam ekran oluyor. Youtube'un kendisi ile alakalı bir durum muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı